Інструкція з приготування гілочок верби з шоколаду

Дуже скоро, 21 квітня, всі православні люди святкують неділю, а саме через тиждень, 28 квітня, воскресіння Господнього. За ці красиві яскраві дні я вирішив приготувати щось особливе, щоб здивувати радувати своїх будинківй

У одному з програм для приготування телевізора я бачив, як кондитерські вироби з використанням розплавленого шоколаду і кондитерського мішка створюють прекрасний декор шоколаду. Цей рецепт дуже простий, навіть дитина може впоратися!

Р



Шоколадний декор Так що прийшов на мій погляд, щоб створити для пальмської неділі і Великодня шоколадВи можете прикрасити торт, Великодні торти або використовувати їх як незвичайні цукерки для чаю.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися з вами, шановний читач, цікавим свінгери шоколад. Діти порадують цю смачну їжу!





інгредієнти
  • 20г чорний шоколад
  • 10г білий шоколад
  • пергамент






Підготовка
  1. Спочатку потрібно розтопити чорний і білий шоколад. Щоб розтопити шоколад, потрібно розбити його на шматочки і розмістити його в сухому контейнері, потім покласти його на водяну баню. Важливо переконатися, що вода не вдається в каструлю з шоколадом - інакше є ризик, який він згорнеться. Контейнер необхідно помістити на вогонь і періодично перемішати. В результаті повинна бути пружна однорідна маса.





    Я також використовувати цей метод: покласти потрібну кількість шоколадних барів в сумці, а потім перекопати в окропу. Коли шоколад плавиться, просто порізати кут.





  2. Тепер необхідно підготувати поверхню до фарбування. Це може бути силіконовий мат або гнучка дошка, або звичайний пакет. Для того щоб зробити карниз, потрібно взяти лист пергаменту і розкачати його у вигляді конверта, а потім залити його плавленим шоколадом. У нашому випадку нам потрібні 2 такі карнизи - для білого і чорного шоколаду.





  3. На рисунку 10 сантиметрів. З цього числа ви отримаєте близько 10 гілочок. Почати малюнок з темним шоколадом, надаючи шоколаду форму гілочки. Зробіть зупинки, де повинні бути нирки.

    р.



  4. Далі потрібно малювати білі шоколадні бутони.



  5. Відправте готові гілочки до холодильника протягом 15 хвилин, щоб вони добре замерзли.



  6. Це, шоколадний декор. верби готовий.





Також я пропоную вам найшвидший і простий спосіб приготування тістечок: без замісу все було змішано - і відповідно до форм, протягом трьох годин в духовку. Дуже швидко. Тексти пісень, а це означає: І не важливо, скільки ви запікаєте, завжди мало.



На свята я особливо хочу порадувати родичів і друзів з привітами. На яскравому святі Великодня кожна господиня зобов'язана випікати товар тієї ж назви.





Чому не зробити Великодню ще більш привабливим і стильним? Для цього можна використовувати красиві прикраси у вигляді ручної роботи шоколадні верби. Цей делікатес виглядає красиво і оригінально, і він займає не більше 15 хвилин, щоб приготувати.

Чи подобається вам статтю? Поділитися цікавим способом шоколадно-декорація з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное