В’язниці з баклажанів повністю висихають на нитку, взимку додають в суп для грибного аромату.

«Чому потерти баклажани на тертці?» попросила мати-в-праву. І я сказав: "У нас є баклажани каперол для вечері в ніч". Я впевнений, що ви, мати, як справжній коханець синього кольору, ця делікатес безумовно сподобається!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки касарол з ароматним томатним соусом. На кулінарному каналі «Тасти і корисні». При бажанні можна додати фаршу фаршу на овочі!



Капсероли баклажани Інгредієнти для запіканки
  • 1 баклажани
  • 1 солодкий перець
  • 3 зуба. Кошик
  • 1 цибулина
  • 1 яйце
  • 100г кефір
  • 0,5 ч.л. соди
  • 0,5 ч.л. солі
  • 90г кукурудзяний крохмаль
  • чилі


Соус інгредієнти
  • 2 помідори
  • 30г петрушки
  • 2 зуба. Кошик
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ст.л. оливкової олії
  • чилі


Підготовка
  1. Відріжте корінь баклажанів і очищайте його. Потім натирайте баклажани на великій тертці і перемістіть в комфортну чашу.



  2. Вимийте червоний перець і наріжте невеликими квадратами. Також очистіть цибулю і наріжте їх на середні кубики. Залийте цибулю і перці в чашу баклажанів. Додаємо до того ж яйця, розчавлений часник і заливаємо кефір.



  3. Залийте соду, посоліть і трохи мелений перець. Чорний або перець суміш. Також потрібно кукурудзяний крохмаль. Замість крохмалю можна використовувати подрібнені кукурудзяні пластівці. Проведіть все для однорідності. р.



  4. Змастити прямокутну форму для випікання (22 см по 11 см, висота сторін 6 см) маслом або накрите пергаментним папером. Покласти овочеву суміш уніформу. Випрямляйте його добре і затирайте його ложкою. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40 хвилин.



  5. Для соуси очистити від помідорів. Для цього зробіть 4 розрізи ножем і опустіть їх в чашу з окропом протягом 2-3 хвилин. Потім можна очистити від шкіри. Зріжте помідори на невеликі шматочки, зніміть насіння. Це робиться так, щоб соус не поливав. Наріжте помідори на невеликі кубики.





  6. Виріжте петрушку і часникові помідори. Продам його і за смаком. Залийте оливковою олією і перемішайте її.



  7. Наріжте запіканку на порційні шматки. Зверху їх покласти пару столових ложок соусу. Бодибилдерши!





Для отримання додаткової інформації про цей рецепт див. відео з кухар-канал "Тасти і корисні." Автор телеканалу Наталя ділиться своїми рецептами і низькокалорійними інтерпретаціями всіх відомих страв. Дуже смачний і смачний!

про:blank

Також я пропоную вам дізнатися, що таке краса повітряна касарола зі сквошу. Це ідеальний варіант для сніданку або вечері!



Таке запіканка баклажанів смачна як у теплій і холодній формі. А соус можна подавати до неї абсолютно будь-яким. Навіть сметана з часником! Я дуже рекомендую цей томат, щоб спробувати.

І хочу поділитися з вами трохи життя рубати від моєї матері-завдання: вона не викидає хвостики баклажанів, але висихає повністю над духовкою на нитку. На зиму вона використовує ці хвости як натуральні. приправай Тільки 1-2 хвости баклажанів - і суп пахне, як гриби!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное