Я кажу на берегах, борщах в зиму варила щодня.

Станція борщу в банкі – це godsend для будь-якої господині! Чи варто говорити про те, як це зручно? Не втирайте моркву і буряк, не торкайтеся від цибулі, не промийте зайву каструлю, але просто додайте наповнювач в горщик.

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як газ для борщу з квасолею "Велвет". Я закриваю рекордну кількість банок!





Просто один день, проведений на заготовці, а потім всю зиму Я смачний борщ! Я кажу прямо: від цього обсягу інгредієнтів, я отримую близько 4 літрів заправки.

інгредієнти
  • 1 кг цибулі
  • 1,5-2 ст. кв.
  • 1кг морква
  • 3кг буряка
  • 1,5-2 ст. кв.
  • 300г томатна паста
  • 2 ст. цукру
  • 3 ст.л. солі
  • 3 ст. оцту 9%
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Пілінг і миття цибулі, моркви і буряків. Цибулю дрібно нарізати, моркву і натрієві буряки на середній тертці. Або використовувати харчовий процесор, якщо у вас є один.



  2. Розмаїття цибулі в рослинній олії. Потім також окремо обсмажити моркву і буряк.



  3. Варити квасолю заздалегідь.



  4. Викласти все, але квасоля в каструлі. Додати томатну пасту, сіль, цукор і 1-2 склянки води. Поставте на повільний вогонь протягом 60 хвилин. 7-10 хвилин до готовності додати варену квасолю. Під час висихання розмішайте постійно, щоб вона не спала. 5 хвилин до готовності додайте оцет.
    й ¶




  5. Поставте на стерилізовані банки і розкачати її стерилізованими кришками. Поверніть банки над і поставте їх в ковдру, поки він не охолоне.
    й ¶
    р.

  6. Тримайте готову станцію в темному прохолодному місці. Я зазвичай тримати його в моїй шафі. При необхідності відкрити його. газ-банк і варити борщ. Бон привіт!





Також я пропоную ознайомитися з інструкціями приготування борщу в хлібі з Євгена Клопотенко. Під настрій додайте вишневий борщ або чорнослив!



Підготовка борщу з такою банею дуже просто! Необхідно відварити, додати нарізати картоплю, капусту. Додати станцію після 10 хвилин. Я додаю одну півлітрову банку на 3-літрову борщу. Ось лавровий лист, перець, часник, петрушка, все, як ви зазвичай робимо.

Станція метро. борщ Завжди виходить без зайвих ударів. Зима заливаємо станцію в банки, варила борщ через день. Консервація як медитація!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное