Як зберегти жінку здоровою і красивою

Наші страхи запобігають нам жити щасливо. Жінки бояться отримувати старі і втратити красу. І не помітайте всю красу, яка оточує їх. Ну, вік - вони просто номери.





Редакція "Сайт" Вона неодноразово розповіла про жінок після 50 років і навіть 70 років, які дивляться своєю красою і життєздатністю. Цього разу ми надихнули Одесу Людмила Акімова, яка в 2014 році отримала звання «Найкрасивий бабуся світу». Ми будемо раді розповісти вам, як вона керується, щоб тримати у формі, підкорити світ і одночасно залишатися коханою матір'ю і бабусям.

У 2014 році Людмила здобула звання «Найкрасивий бабуся у світі» у конкурсі «Баббуся Всесвіту» – «Найкрасивий бабуся в Всесвіті», що охоплює десятки претендентів на коронку. Людмила має два дітей і три онуки. вона 54 років і виглядає як вона п'ять плюс. Зверніть увагу, що жінка ніколи не перетворилася на хірурги і косметологи.

Габаритний зображення



«Я ніколи не приділяв особливу увагу моїй появі. Я просто не маю часу, щоб зробити будь-які процедури, відвідати косметолога. Що я маю з природи, ви бачите. Я ніколи не пішов до пластичних хірургів, я ніколи не отримав краси пострілів. І я не соромлюся моїх зморшок!

Людмила вважає своїм основним недоліком схильності до повноти, що ми не помітили на фото. З висотою 163 сантиметрів він важить 58 кілограмів. Ми завжди витрачаємо час на спорт і харчування. Вона не робить строгих обмежень у харчуванні, але шоколад та інші продукти шкідливі для фігури тільки вранці. Після 40 років вона почала регулярно відвідувати заняття фітнесом. Вона також любить ходити з онуками.





Ще один. краса Все про спати. Людмила Акімова переконана, що для того, щоб добре виглядати, жінка повинна спати спокійно протягом 8 годин на добу. У той же час вона керує роботою і робимо побутові хори. Крім того, в складних моментах життя працювала в швейній заводі, а сестра і очищувач.

15 років тому, квартира Акімов згорла, потім син його мав 3 роки проблем з хребтом. Але вона не розірвала Людмила: вона допомогла її чоловікові встановити свій бізнес, вийшов син і навчився їздити на машині.





Людмила Акімова є обов'язковою, щоб подолати всі проблеми і не втратити жінку всередині допомагає здатність радіти і бути щасливою: Головне, щоб мати можливість насолоджуватися життям. І маю всі передумови для цього. Я гордість моєї сім'ї і успіх моїх дітей і онуків. й





Самобутній, підтримка близьких, гарного сну і контролю харчування - це секрет краси і молоді Людмила Акімова. Але дійсно, в питаннях молоді роль відіграла не генами, способу життя і стандарти життя, а ставлення до неї. Так випромінюють позитив і не втрачають енергію життєдіяльності і цілеспрямованості.

Повідомляємо про те, що, на вашу думку, допомагає жінці зберегти красу і молодість. Поділіться цікавими статтями в соціальних мережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное