Поради від німецьких жінок

У Берліні проживає близько 4 років. Вона переїхала в Німеччину за роботу, але незабаром знайшла любов і вирішила залишитися. Я пішов у відпустку, і я вирішив залишитися з моїм тітом за кордоном.

Хочу повернутися додому, повною з новими враженнями німецького капіталу, сотні фото та радість зустрічі близьких. Але я приніс багато більше звідти. Мапа Тітка Тай, яка вона розробила завдяки багаторічному досвіду, що живуть в Німеччині та спілкуючись з місцевим Фрау.





ДепозитФотогалерея

«У три роки життя в Німеччині я дізнався щось з місцевих Фрау!» І що вона розповіла про те, що згодом вплинула на мій світогляд. Я обов'язково візьміть увагу абзаців 2 і 4!

Редакція "Сайт" Запитайте, щоб знати 5. Відомість німецького Фрауй





ДепозитФотогалерея

  1. Людина не є способом вирішення проблем.
    Більшість німецьких жінок добре знають, що люди не назавжди. Людина може піти, йти банкрутом, стати неприпустимою, в кінцевому підсумку померти. І якщо ви не навчитеся вирішувати ваші проблеми до зустрічі чоловіка, то це може бути ще більш болючим! Крім того, пристрасть пристрасний, але в серйозних відносинах це життя, яке може розбити все. У домашніх умовах, навіть найловіший князь часто має поганий настрій (і це нормально). І він не звертає увагу на внутрішні психологічні травми в цій точці.

    Варто пам'ятати, що ви є двома дорослими, ви повинні зробити один одного життя простіше, не кинути проблеми з вище! Поспішайте не бачити коханої людини як спосіб вирішення Ваших проблем, чи є матеріал або психолог.





ДепозитФотогалерея

Ви жінка, не тільки дружина і мати.
"Ні, вони не страшні дитинство і не повинні бути впевнені, що важливість материнства або шлюбу, як це може здатися спочатку!" вона сказала. Німці, як і будь-яка жінка, хочуть любити, сімейний затишок і крихітні каблуки. Німецький Фрау не робить його життєвою метою. Вони готують, що це не може статися з ними.

Після того, як смерть партнера або першої дитини може бути багато причин: безпліддя одного з партнерів, страх (наприклад, після смерті партнера або першої дитини), або відсутність «дуже» особи, з якою ви хотіли б створити серйозні відносини.

р.



ДепозитФотогалерея

Німці просто не мають такого виразу як «стара покоївка» або «жовтий квітка». Жінка є такою ж людиною, як чоловік. І якщо людина, яка не створювала сім'ю з різних особистісних причин, не мала дітей, вважається «старим вовком», то вона «стара ліонеса», але не нещастя істоти.

«Діти – єдине, що я маю, і я живу для них!» – це не слоган німецького фрау. Так, вона є матір'ю і дружиною, але вона також любить робити рукоділля, їздити в скаку, зустріти друзів, піти походи в гори, отримати татуювання ... Вона має мільйони особистих інтересів, пов’язаних з чоловіком і дітьми.

Тому дуже важливо відчути себе людиною в будь-якому стані.





ДепозитФотогалерея

Природні завжди актуальні.
Так, на мій погляд, тут надлишок! Але ідея дуже розумна. Адже якщо це не поїздка в театр або на весілля, то природний макіяж (або брак там), комфортні штани і плоске взуття. Ви повинні бути комфортними! Справжня жінка навіть в такому одязі може виглядати жіночно, все залежить від вашого підходу і почуття стилю! Штани можуть бути комфортними, але елегантними, а роль червоної помади грають цікаві сережки і браслети. Добре, здорове добре вкрите волосся майже найкрасивіше. жіночий!





ДепозитФотогалерея

Залишайтеся на конфіденційність.
«У мене чотири роки в Німеччині я ніколи не чув жінку запитати мене, «Чому не ви одружені / ще не народилися, де ваш хлопець?» Навіть як старий я, вони просять дуже рідко і дуже акуратно. Не подобається говорити про особисте життя інших людей. Прийняття з дуже близькою особою - сказав Тітка Т. 475083



ДепозитФотогалерея

Німецькі жінки відреагують на будь-які зовнішні стимули з дивовижним спокійним, і якщо щось провокує сильний стрибок емоцій, то це безумовно не стане громадськістю. Крім того, Німеччина має дуже суворі межі особистого простору, тому люди не схильні обговорювати конфіденційність або поділитися секретами з ким-небудь, але найсвіжіші люди.

Для того, щоб розповісти свою маму (сестра, найкращий друг), і обговорити своє особисте життя з іншими людьми, звичайно, відходи часу. Особисте життя - це те, що ви, особисто, вирішили самі, що робити з ним. І я повністю погоджуюсь з цим!

3610Р. 4200Р.



ДепозитФотогалерея

Зробити це простіше.
Моя тітка поділила приємне спостереження за нею. Під час свого перебування в Берліні вона навряд чи коли-небудь зустрілася з будь-якою інтригацією. Якщо німецька жінка не схожа на щось, як людина, вона каже, "Я не люблю це". Що ми робимо? А якщо вона затишна, щоб піти на зустріч з другом, вона не придумає, але пише: «Привіт! Я зустріла на зустріч, я шкода. Якщо вона незручна в туфлі, вона не носить взуття, але йде на балети або кросівки.

937951



ДепозитФотогалерея



Хочу познайомитися з 8 рецептами щастя від відомого лікаря Андрія Курпатова, який можна сміливо назвати народний психотерапевт.

В реальності це не певні речі, які роблять людей нещасливими, але ідеї про них, і кожен має право змінити це в будь-який час, повірити мене. Я люблю слова цього мудрого чоловіка!



р.



ДепозитФотогалерея

Ви можете говорити про зовнішній вигляд і культурний зміст німецьких жінок, але що вони повинні вчитися це факт. Що ви думаєте про ці поради, ви погоджуєтесь з ними? Я буду раді, якщо ви можете поділитися своїми думками в коментарях.

Чи подобається вам статтю? Покажіть мені про це. мастурбація До Ваших друзів у соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное