Як поводитися з іншими людьми

Ми всі однакові, хоча ми відчуваємо унікальний. Безсумнівно, особистість людини унікальний, але психологія постійно знаходить нові правила, які однаково ефективні для будь-якої людини. Психологи говорять про те, що навіть не кажучи вже про слово, ви можете перемагати І йому подобається.

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував 14 чудових речей для вас. ПсихологиВони допоможуть в будь-якій непростій життєвій ситуації. І варто знати, щоб не впасти за приманку маніпуляторів, які дуже багато навіть використовують безліч цих технік!





ДепозитФотогалерея

Психологія поведінки
  1. Метод Тома Sawyer
    Цікавий і ефективний метод, який дуже активно використовується в теорії управління. Відомий герой роману Марка Твайна надала мудру психологічну хитрість. Його суть полягає в тому, що якщо ви не хочете зробити щось, попередивши, що немає нічого цікавого і веселого, ніж ця робота. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

    8057018р.



ДепозитФотогалерея

Цегла з 10 хвилин.
Ви знаєте, як зробити щось, що ви не хочете робити? Спробуйте зробити це не менше 10 хвилин. Якщо ви не хочете продовжити процес, 10 хвилин краще, ніж нічого.



ДепозитФотогалерея

Ілюзія вибору
Ви хочете, щоб ваші діти їсти брокколі або будь-який інший продукт, який вони щасти, але дуже корисний? Замість того, щоб попросити дітей, якщо вони хочуть, попросіть їх, скільки покласти в 6 або 3. Так ви вже обрали брокколі для них, але діти відчувають себе, як вони прийняли рішення. Ви можете використовувати той же трюк за аналогією в інших ситуаціях.

р.



ДепозитФотогалерея

Не сперечатися над основним питанням.
Розумна дискусія допомагає розв’язувати багато, навіть найбільш глобальних проблем! Якщо ви берете участь у переговорах, не суперечать головній точці зору. Це набагато краще йти прямо до вторинних аргументів. Як ви хочете побудувати стіни. Не варто сперечатися про те, чи буде вона побудована або ні. Запитайте, хто буде платити за будівництво відразу. Тоді люди приймуть дуже важливе існування стіни в міру необхідності.





ДепозитФотогалерея

Посмішка до дитини
Цей метод добре працює з дітьми, особливо коли малюк все ще грудне вигодовування. Коли дитина криється, спробуйте посміхатися на нього. Настроювання дітей змінюється на швидкості блискавки!





ДепозитФотогалерея

Хороший слухач.
Більше про все, люди люблять поговорити про себе. Отже, якщо ви хочете вражати, навчайтеся слухати без перерв людини. р.



ДепозитФотогалерея

Зберігати спокійно.
Ви хочете отримати більше інформації про кого-небудь або зробити хорошу справу? Як це може звучати, тиша допоможе! І те, що паузи в розмові завжди викликають незручність і людина прагне їх заповнювати, починаючи від розмови.





ДепозитФотогалерея

Розсувка на плечі.
Якщо необхідно помітити, поставте на плече людину. Цей жест розглядається як готовність прийти до порятунку і безумовно викликає відкладення супротивника до вас.



ДепозитФотогалерея

Будьте дзеркалом.
Якщо під час бесіди ви повторите жести і позицію тіла співрозмовника, як ніби «задуха» його, тренуючись з ним на одній хвилі, він відчує відставку до вас. Просто не переборщити його або це буде виглядати комічно.



ДепозитФотогалерея

Радіаційні позитивні емоції
За даними дослідження, проведених в Університеті психології в Каліфорнії, люди, як правило, відчувають емоції, що виникають в їх середовищі.



ДепозитФотогалерея

Метод дверної панелі
«Для обличчя». концесіїЯкщо ви попросите людину на велику користь (що насправді не потрібно), то перейдемо до меншого запиту. Наприклад, якщо ви хочете отримати поросяту, але не знаєте, як засудити близьких, почати з того, що ви дійсно хочете взяти кота в будинок.





ДепозитФотогалерея

Запитайте на допомогу.
Якщо ви хочете допомогти, покажіть запит, "Я потрібна ваша допомога". Люди не люблять відчувати винність, тому не скажуть ні!



ДепозитФотогалерея

Поговоримо.
Якщо ви вже чули про новинки, які ви хочете розповісти, нехай співрозмовник розкаже його. Не позбавляйте його цього задоволення!



ДепозитФотогалерея

Назва чоловіка
Dale Carnegie колись сказав, що не поєднання звуків є більш приємним для чоловіка, ніж його ім'я. Якщо ви зателефонуєте на ім'я, він автоматично приносить вам.



ДепозитФотогалерея



Також я пропоную вам 3 відмінні способи швидко позбутися від неприємного настрою і налаштувати себе на позитивний настрій і успіх.



Тепер ви знаєте краще. Ефективні психологічні рекомендаціїй Я впевнений, що ви бачили багато з них в розмовах з близькими, співробітниками або переглядом телевізійних роликів.

Я щиро сподіваюсь, що зараз ви зможете більш продуктивно вирішувати міжособистісні проблеми та розпізнати спроби маніпуляції. Додайте інформацію про ваші друзі в соцмережах, вони обов'язково будуть вдячні за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное