Як небезпечні продукти з Китаю

Китай є місцем народження найбільш значущих винаходів людської цивілізації: папір, компас, гармата і друк, і багато інших. Сучасні винаходи китайських майстрів також вражає, але по-різному.





Ми всі обличчя Китаянки підробки щодня. Але майстри підробки брендованих речей пішли ще далі - вони почали підробляти їжу.

І їжа, яка не піддається підробці, дайте «коммодність» вигляд: вітраж, потерти з воском, вводять різними лікарськими засобами, поливають гормонами і хімічними речовинами.

р.



Китайський харчовий працівник взяв шокуючі зображення необрізного фруктового перетворення в дозрівання фруктів з фарбою.

про:blank

На початку відео ми бачимо жінку з коробкою полуниці. Тексти пісень, а це означає: Це ще майже зелений. Продавець поливає його хімічними речовинами, після чого ягоди перетворюються червоними перед очима. Зрозуміло, що не потрібно чекати здоров'я від такої полуниці.





Китай є найбільшим постачальником продуктів харчування, імпортованих для багатьох країн світу. Тим не менш, ці ласощі можуть серйозно завдати шкоди здоров'ю людини, тому їх слід покласти на чорний список.





Рис часто піддається підробці в Китаї. Корейська газета The Korea Times виявила, що такий рис виготовлений з пластику і картоплі крохмалю. І для того, щоб мати справжній запах, він обробляється парою зі штучним ароматом!





Щоб відрізнити пластикову підробку від реального рису допоможе відносно прості тести. У воді пластиковий рис буде плавати. Вогне загорнеться і випромінює гострий хімічний запах.

З 2003 року китайські корми відчували роботи з курчат, навчаючи підробляти курячі яйця з точністю висування.





Оболонка таких «ггггів» виготовлена з карбонату кальцію, протеїну виготовлена з крохмалю, гуми та целюлозних коагулянтів, харчові барвники додаються замість жовтка.

Куряча підробка яєць є прибутковим підземним бізнесом в Китаї. Після того, як вартість їх не перевищує 25% вартості цих.

Кілька років тому в Китаї знайшли підроблений зелений горох. За даними ЗМІ, горох не став м'якше під час приготування і розфарбовував воду в незвичайно зеленому кольорі.

р.



Як виявилося, підробний горох був створений з сої з додаванням зеленого барвника і метабісульфіту натрію (хімічна речовина, яка використовується як відбілювач).

Ця розмальовка заборонена в харчовій промисловості. Відомо, що його використання в їжі провокує розвиток раку, а також заважає природній здатності організму поглинати кальцій.

І це лише частина того, що підроблена в Китаї. Тому, коли ви знову потрапити товари, ретельно перевірте інформацію на етикетці. Купуючи підроблені продукти, ви ризикуєте не тільки здоров'я, але і здоров'я ваших близьких.

Шикарний, китайський часник! Статистика говорить про те, що сьогодні китайські часникові рахунки на 80% від загальної кількості товарів, що надходять в супермаркети. Розкажіть, як відрізнити її від внутрішнього.

Так буває, що найбільш нешкідливий продукт на перший погляд не тільки шкідливий, але буквально вбивця! Редакція "Сайт" Я приготував для вас вибір продуктів, які просто неприпустимо їсти!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное