Як спілкуватися з підлітками

Найчастіше виникають проблеми з колишньою родиною, коли ви вирішили почати новий. Між чоловіком і жінкою. Ні, причина не обманює, працює пізно або алкоголізм. дітий

Редакція "Сайт" Вона ділиться з вами дуже драматична історія жінки, щасливе сімейне життя загрожує тому, що перша дружина не залишає її безлюдно. Цей випадок цікавий, тому що наша героїна обсесивна екс-дружина штовхала її дітей на літньому канікулі.



ДепозитФотогалерея

Життя в нашому будинку з'явилась після того, як діти мого чоловіка від нашого першого шлюбу оселилися. Його. екс-дружина У нашій квартирі все літо і розповів батькам, щоб підготувати їх до школи. Вона надала йому список покупок і пішла на її місце, вони кажуть, вона хоче миру і вона повинна працювати. Не думайте, що вона не згасає нас, що її екс-люда має різне життя! А що літо буде так, вона не піклується.

Злий син - 15 років і дівчина 12. У травні він і матір його пішли на море. Жінки відмовляється від повернення аліменту протягом трьох місяців свого життя, вкраденого з нас. Здійснено часткове відшкодування за травневі поїздки з дітьми.





Я переносить дітей чоловіка з попереднього шлюбу, але не існує тісного зв'язку між нами. Мій чоловік гідний, любить їх, часто відвідує і надає допомогу. Але Вікторія завжди повертала дітей проти мене, зателефонувавши мені кульприта в розірванні з чоловіком. Не врахуйте, що Григорі і я почав знайомство два роки після їх розлучення.

Vicki має власну версію заходів. Вона зробила все таким чином, що підходить їй: вона зробила себе жертвою і приглушеним мені більше двох років. Він був загиблим, що я був найбільш втраченою жінкою в нашому місті. Ця леді була сподіватися, що Grisha буде залишити мене і повернутися до неї.

Як виявилося, причина їх розлучення була сама вик. Це сталося 7 років тому. Під час ремонтів у своїй квартирі Гриша постраждала серйозну травму і лікувала в стаціонарі протягом тривалого часу. Він в буквальному сенсі мав знову навчатися. На щастя, батьки Гришина і сестра були поруч, і вони кладуть його на ноги. Тим не менш, дружина почала вільно перекручувати романи з іншими чоловіками.



ДепозитФотогалерея

Коли чоловік повернувся додому на хрустких, Вікторія сказала, що вона не хоче жити з інвалідністю і занурила його назад до своїх батьків. Гріша здавна, але успішно відроджена після хвороби. Тоді сусіди сказали, що його дружина вже живе з іншим чоловіком.

Сама дегустація є те, що це сталося перед дітьми: їх дядько діма живе, дядько Вова, дядько Юра ... Гриша не мала вибору, але щоб подати для розлучення і залишити всю квартиру.

Я точно знав, що Вікторія думала про мене і Гриша. Він навіть думав, що він часто бачить своїх дітей. Я спробував ігнорувати поганий минулий партнер. Вони проживали з ним на рік у цивільних відносинах і зареєстрували їх шлюб. Ми оселилися в двокімнатній квартирі, будуємо власний будинок. Мій син - два роки і я на пологах.



ДепозитФотогалерея

А потім сніг впав на голову! Діти, які приготують мене і моєї дитини! Рік тому вони відкрито заявили, Ця дитина не наш брат! Нехай він вмирає! І ці діти живуть майже два місяці.

Чому б не викали дітей батькам або батьками її екс-людії? А мама Григорію та батько, зайняті на роботі, не можуть брати ці діти з ними. До того ж сестра подарувала народження і живе там з маленькою дитиною.

батько Вікторія нещодавно мав інсульт, він потребує миру, і підлітки потребують очей і очей. Валентина Віталійівна, Мати Вікторія, вразила мене своїм ставленням. Подумав, що я знав, що я був для дітей Гришина. Що таке Вікторія не може впоратися з ними, а підлітки потребують виховання батька.





ДепозитФотогалерея А замість своєї мами, варто її обробити. Але це кошмар, не життя... Я нічого до них. В той час як батько на роботі, діти повністю виходять з контролю, роблячи те, що вони хочуть. Я не відвертаю, але претендує, що він не є. Дівчинка перетворюється на музику, коли мій син спить. Він не з'явився.

Дочка Гришина використовує мою косметику без запитань, відповідних дорогих парфумів, вкрадають свої ювелірні вироби та латуні про їх друзів. І хлопчик тихо витяжує гроші з мій гаманець, щодня і трохи, але не помітно. Я хочу, щоб боротися з ними.



ДепозитФотогалерея

У той же час я очищаю їх, скуштую сніданок, обіди і вечерю. Гриша не може залишити свою роботу і дати її дітям час. Все над мною, немає потужності. Я не знаю, як продовжити. Іноді хочу викинути їх з дому з батьком. Але Гриша. ЛюбительЦе його екс-дружина, безсмертний, самогубний і бразеновий скраб! Вона зіпсувала свою сім'ю, втратила чоловіка, і тепер вона не може обійтися без нього! ?

Редакційна колегія важлива для розуміння діти Інтегрована частина життя людини. Звичайно, якщо конструктивна розмова неможлива, то допомога посередника - сімейний психолог - необхідний. Під час консультування можуть виникати істинні причини ворожості між дітьми чоловіка та його новою жінкою.



Ви думаєте, що це океї? Чи може жінка переносить дітей інших людей у своїй квартирі? Що робити, щоб чоловік Ви починаєте показувати повагу і довіру до свого першого шлюбу? Чи можна побудувати щасливу сім'ю з розлученням чоловіка? Ми чекаємо ваших коментарів.

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное