Зал Беррі секрет краси

У серпні акторка Голлівуду Зал Беррі. Це було 52 роки. Але дивиться на знамениту катанку, це дійсно важко вірити. Вона зазвичай не більше 25 років. Ідеальна фігура, гладка тонована шкіра і сяючі очі - добре, як вона керує виглядати так чудово? І найголовніше, вона працює на собі, і не йде під ножем хірурга.





Актора щаслива поділитися своїм Молоді Дівчата І тонка фігура з Instagram послідовники. Редакція "Сайт" Я хочу розповісти вам про них.

Краса після 40 Холе Беррі діагностували цукровий діабет у віці 19. У той же час вона міцно вирішила, що заради здоров’я вона повинна повністю змінити її життя і дієту. Актриса повністю подарувала переробляти цукор, хліб і дуже жирні продукти. Вона їсть 4 рази в день, включає в себе багато овочів і води в раціоні. І улюблені страви смажені тунець і часник пюре.





«Що року краса стає складніше для мене. Постарший я отримую, що я їсть, актриса поділилася своїм досвідом. За роки існування Holly стала більшою мірою у спорті. Вона є фітнес-фанером і готовий робити різні вправи всюди: в домашніх умовах, в залі, на вулиці, на набір. Але вона не піднімає ваги, вона працює тільки з її вагою.

р.



Він любить Кардіо і також любить коробку. Для того, щоб не кинути тренінгу, Holly раджу працювати з партнером. Він може бути тренером, чоловіком, другом. Це набагато більше задоволення і часу є продуктивним. Ви також повинні бути зрозумілими про те, що ви робите: «Для мене гарне тіло більше, ніж просто добре виглядає в бікіні». Добре себе почуває себе в тілі. й





Вона говорить, що вона поїздить її розум, як часто, як її тіло з йоги і медитація. Актриса впевнена, що йога завжди повинна бути практикована, і після 35-40 років ви зможете повністю замінити свій тренінг, щоб не перевантажувати суглоби. «Для мене хороший фітнес також передбачає розтягування, розслаблення і дихання», - сказав він.





Зал. Беррі щодня медитує: «Для мене, це почне трансформувати своє мислення і змінити життя». Це допомагає їй думати чітко і позбутися від стресу, що несприятливо впливає на красу жінок.





Регулярно змусить маски для обличчя. Перед застосуванням макіяжу актриса протерла обличчя з рожевою водою. Не залишаєте додому без сонцезахисного крему. Після місяця він відвідує спа-центр, де він робить шкірку кислотою і кисневою маскою.

доб.



На додаток, Halle Berry знаходить час для читання книг і затишних сімейних зборів. «Що буде бажання, буде шлях», – каже Холе Беррі. Головне, щоб мати стимул і джерело натхнення, яке дасть вам бажання бути здоровим, красивим і успішним.

Немає часу для тренажерного залу, не проблема! У програмі є відмінна програма для домашнього тренування, яка дозволяє отримати ваше тіло лише на 12 тижнів.

Не менш красиво виглядає і Дженніфер Лопес, про красу секрети яких ми сказали раніше.

Розкажіть в коментарях, якщо ви робите йога і медитація. Поділіться з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное