Як зробити млинці з гарбуза

Як і багато людей, у мене немає гарбуза. Немає одного, щоб його на всіх через запах. Але останнім часом улюблена страва на нашому столі стала сонячною, ніжною і дуже солодкою. млинцій Вимкніть його не гарбуз на всіх! Я просто не знаю, як приготувати це здорове рослинне.



ДепозитФотогалерея

гарбузові млинці Смачні гарбузові млинці Вони не залишають на столі, вони відлітають! Неважливо, скільки ви варите, це ніколи не достатньо. Вони смакують ще краще яблук. До тих пір, поки є гарбузи, "Сайт"«Рекоменданти варять такі млинці частіше, або все каша, і каша. й



ДепозитФотогалерея

Щоб зробити млинці без характерного гарбузового запаху, їх необхідно приготувати з гарбузових сортів мускат. У них майже немає. М'якоть яскраво-помаранчевий, ніжний, соковитий, солодкий за смаком. Не містить додаткового смаку. Плоди гарбуза різні. Деякі подовжені у вигляді циліндра або груші, а інші круглі.

386382.

ДепозитФотогалерея

Якщо ви поїдете по гарбузу з запахом, перед приготуванням миємо її на тертці і поставте в мікрохвильовку на 6 хвилин на міцну потужність (для 500 г гарбуза). Стирайте 3 хвилини. Якщо немає мікрохвильової печі, гарбуз можна запікати або принести до напівкоштовності в окропі. Почати варіння, коли гарбуз повністю охолоджується.

інгредієнти
  • 400г гарбуз
  • 2 яйця
  • 1 ст. борошна
  • 2 ст. л.
  • 0,5 ст кефір
  • 4 ч.л. цукру
  • 0,5 ч.л. соди
  • щіпка
  • свінгери


Підготовка
  1. Наповнювати гарбуз на дрібній тертці і мікрохвильовці протягом 5 хвилин на повній потужності. Стирайте 3 хвилини. 238183

    ДепозитФотогалерея

  2. Охолоджена гарбузова суміш з іншими інгредієнтами до однорідної маси.

    ДепозитФотогалерея

  3. Нагрівати сковороду невеликою олією. Смажити млинці з двох сторін на невеликому вогні.
  4. Подавати з медом або сметаною. Бодибилдерши!

    ДепозитФотогалерея



Королева осені – гарбуз – ідеальний інгредієнт для випічки! Спробуйте швидко гарбузові манжети з шоколадними горіхами та корицею. Не дуже довго, а результат завжди щасливий.

Про нас "Сайт"Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное