Кольорові комбінації для осіннього гардеробу

Кожна жінка знає, що запорука успіху стильного і гармонійного жіночого образу – це майстерність. колір! Щоб зрозуміти відтінки і кольори, поєднувати їх правильно - без перебільшення реального мистецтва.

Перед тим як зробити ваш кінцевий образ, будь-яка жінка сумнівається, боятися помилитися і віддати перевагу поєднанням невідповідних кольорів в одязі.





ДепозитФотогалерея

Сьогодні редакція. "Сайт" Я вирішив приїхати до допомоги своїх шановних читачів і підготуватися до вас 11 чудових колірна палітраДопомагає виглядати стильно і привабливо восени 2018 року.

Тільки 15 хвилин, щоб дізнатися і ви почнете. колір Не гірше, ніж стилісти!

Як правильно поєднувати кольори
  1. Все природа тягнеться до світлих і сонячних променів, нехай тільки люди! Обов'язково приділіть увагу цій палітрі сонця, якщо ви хочете виграти над іншими цим падінням. р.



ДепозитФотогалерея

Я не знаю, хто не схожий на колір зелений. Я не думаю, що немає. Вибираємо одяг в тонах розмарину, ви точно не втратите. Крім того, ця колірна гамма допоможе вам як приготуванні образу для важливого інтерв'ю, так і вибрати наряд на дату.





ДепозитФотогалерея

Багато років розвитку індустрії моди розробили в нас необхідну чутливість до кольорів в середовищі, а сьогодні це індивідуальна особливість людей 21 століття. Стародавні люди не мають слів більше чотирьох основних кольорів.





ДепозитФотогалерея

На мій погляд, ця схема, як ніхто інший, відображає всю сутність осені в кольорі. Обов'язково збережіть його, вам обов'язково потрібно!



ДепозитФотогалерея

Вибір цієї колірної схеми ви будете виглядати як солодкий, ніжний і бажаний як плоди рисунка персиком! 3610Р. 4200Р.



ДепозитФотогалерея

Для яскравих жінок, які не бояться бути центром уваги. р.



ДепозитФотогалерея

Кавові відтінки без часу!



ДепозитФотогалерея

І не забувайте, що багато найбільш гармонійних колірних комбінацій підкажуть сама природа: піщаний берег і ажурне море, черв'яне полум'я вогнем і сушеними колодами або смачними стиглими осінніми фруктами. Багато дизайнерів надихають навколишній світ, створюючи колекції. Дивитися світ навколо вас. Не тільки для світу моди, але і для вічної гармонії природи!





ДепозитФотогалерея

Але пастель саме те, що слід звернути увагу на цю осінь, щоб залишитися в тренді!



ДепозитФотогалерея

Найголовніше правило при колір - підтримувати гармонію.



ДепозитФотогалерея

І ось вони один з найяскравіших квітів осені. Головне - вибрати те, що потрібно для вас. А потім ви можете покласти на ці барвисті кольори, одягаючи посмішку, і піти прикрасити цей світ!



ДепозитФотогалерея



Я також запропоную вам ознайомитися з 10 речей, які ви не можете обійтися без вихідних осені. Ми надягаємо капсули разом!

Потрібні в'язати разом, відповідати трендам і бути універсальними.



Так що погана погода, яка, незалежно від того, як ви ввімкнете, але часто виникає восени, не зловживає вас сюрпризом і не змушує вас ходити з нудним виглядом, обов'язково використовуйте ці кольорові поради при виборі осіннього гардеробу.

Я бажаю вам, що ця осінь ви будете відчувати себе вітання, яскраво і в точковому світлі в цьому вже витканому золотому віці.

Поділитися цим. Користь З друзями вони будуть вдячні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное