Правила виховання дітей у великій родині

Навіть 50 років тому сім'я з 5 дітей не здавалася щось дивовижне і безпрецедентне. Сім'ї з однією дитиною або без дітей не вписувалися на картинку. У той же час батьки зуміли побудувати будинок, бігти за роботу і підняти дітей.

Сьогодні, коли жінка має дитину, вона, здається, що вся гора обов'язків падає на її плечі. Частина його. Тому популярна думка: «Що ви обираєте кар’єру і жити для себе, або ви обираєте сім’ю і перетворите в неспокійну, сонну, сердитися і незадоволену матір’ю. й

Але як мало ми маємо? успішні жінки з багатьма дітьмиХто не приймає вибору «сімей чи кар’єра»? І сьогодні ми будемо говорити про матір, який гармонійно приєднався до двох сторін і став успішним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.





З деяких причин, як приклад мам з багатьма дітьми, медіа-особами встановлюються – Анджеліна Джолі, Кріс Дженнер, Ніколь Кідман та інші. Але ці жінки мають багато грошей і можливостей. Вони можуть дозволити собі кілька помічників, які варять, миють, очищають, освічені. Не часто виникають такі можливості, і досвід Джолі тут чітко не допомагає.

Чинник Московської Катерини Костини на особистому прикладі довели, що навіть звичайна жінка зможе вдало поєднувати сім’ю, три молоді діти і кар’єру. Вона ділиться досвідом і правилами, які допомогли їй.

«У мене була перша дитина 26 і друга на 28. При запиті, якщо я хотів дівчину, я просто ненависно щітнув її: можливо пізніше. Уявіть шок, коли я дізнався про свою нову вагітність на 29. На тиждень після мого 30-го дня народження я віддав мені третій син. В результаті з 26 до 31 років я не належала собі: або вагітна або лактація. Я був тільки в рідкісних моментах сну. й



ДепозитФотогалерея

“Для деяких причин, батьки і чоловік не змогли допомогти. Я не хочу, щоб дитина була привезена в свій спосіб абсолютно дивним, і по-друге, було просто не грошей для цього. Я іноді втратив нерви і мій чоловік, але ми взяли на себе відповідальність, і це, я вірю, допомогли нам впоратися з проблемами. й

«А рік після народження моєї третьої дитини я почав нудьгувати. Я хотів зробити щось інше, що принесе задоволення і гроші. Так це сталося, щоб відкрити власний інтернет-магазин. На щастя, стіл вже там. й

«Особливості збирання інформації, що працює алгоритмом, пошук постачальника та кур’єрської служби. З чоловіком погоджений робочий графік і обов'язки, а саме місяць після першого дня народження наймолодшого відкрив магазин.



ДепозитФотогалерея

«Всі жінки мають багато речей, і якщо у вас є три молоді діти, набагато менше. Дитина - змія - йти на прогулянку, експериментувати на кухні, чистити, грати. Дитина вівчарка – ми починаємо працювати, піклуємось про себе. Пріоритет і режим не тільки слів. Зустрічі в соцмережах, перегляд телешоу і довгих розмов на телефоні зникнуть самі. Це не просто бізнес-мама, але я зробив це.

«Дуже ходьба з дитиною, спілкуючись з клієнтами і постачальниками. Моя робота принесла мені задоволення і хороший дохід. Трохи по маленькому я почав повертатися до життя, подбали про себе: пологи постраждали від фігури. Я знаю, що це занадто рано для мене, щоб стати тітом.

За даними Катерини, з кожною дитиною вона набула щось. Сьогодні, коли молодший вже 7 років жінка вважає дітей цікавими співрозмовниками, з якими можна обговорити все, що цікавить її.

«Ми можемо говорити про людську психологію або проблему забруднення навколишнього середовища. Моя дитина є надійними акомпалісами, з якими я можу піти на відпочинок, щоб підкорити гірську вершину або вивчити руїни стародавнього замку. Завдяки їм я зміг краще зрозуміти себе і поведінку матері, зрозуміти власні комплекси. й



ДепозитФотогалерея

Я сміюся. Всі роки були кращими, мати багато - Щастя. На 37 я маю велику сім'ю і три дорослі сини. Я маю на увазі, але я думаю, що мій дочка іноді.

Для того, щоб не піти астралії і побудувати повне життя, Катерина допомогла її визначення і підвищене почуття відповідальності. Але 10 точок вона висвітлює увагу. Можливо, ви можете взяти щось з них.

  1. Десер
    Після народження третьої дитини Катерина зрозумів, що родина буде побудована навколо дітей. Вона бажала зібрати фізично і духовно здорових людей.
  2. До уваги.
    Дитина бачить, слухає і відчуває все. Ви повинні бути більш уважними до ваших дій, слів і навіть думок.

    ДепозитФотогалерея

  3. Пошук
    У якийсь момент ви втратите себе в нескінченних турботах. Чим цікавіше можна відкрити для себе і здивувати на те, яка міцність, інтелект і визначення.
  4. Мета
    Повідомляємо, що право на питання половина відповіді. Якщо ви знаходитеся з правою та мотивуючою метою, ви досягнете успіху.
  5. Головна
    Коли дитина не дозволяє робити запланований бізнес, це нормально. Грати з дітьми, і коли вони заспокійливі, отримати роботу.
  6. Подумати.
    Подумайте про ваші дії. Але не забудьте діяти, спробувати і знайти свій шлях.
  7. Не робіть це відразу.
    Вам не доведеться кинути себе. Більша сім'я означає більше рук, щоб поділитися своїми обов'язками. І так, ви не повинні ставити ідеальний порядок всюди.



    ДепозитФотогалерея
  8. З повагою,
    Ви не повинні бути коні. Сьогодні звертайте увагу на одну дитину, до другого дня після третього. В той же час, нехай решта вас залишатися батьком. Чому? Це діти.
  9. Подаруйте його.
    Коли у вас є тісна квартира і багато речей, ви будете-nilly відмовляєтеся від зайвих ясен. Зробіть те ж саме з головою: викинути страх, тривожність і невизначеність.
  10. Живе життя в повному обсязі.
    Інші думки людей не змінюють життя, це змінює ваше ставлення до себе. Ви визначаєте, що відбувається з вами. Так вирішіть, що краще для вас і зробити це.


Ця порада від успішної мами має сенс, не це? У зв'язку з тим, що молодь відмовляється від дітей. Вони також підняли питання належного виховання батьків. Що ви думаєте про це?

І ви погоджуєтесь багато - Чи є це чудово?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное