Як зробити компрес для лікування кашлю

Я прочитав цей рецепт у трав'яній аптеці. Він був, хто допоміг мені вилікувати. бронхітй До цього я провів два тижні в лікарні. Після першої аплікації засобу, неспокійний кашель, який занурився мене в день, нарешті, занурений, і я зміг нормально спати.





Що робити при кашлі Деякі тверді працівники відмовляються відпочивати, переносити холод на ноги. Але, як кажуть, від холоду до бронхіту - один крок. Якщо кашель не йде довгоПоряд з традиційними методами лікування можуть застосовуватися народні засоби.

Сьогодні,Це легко.! розповість вам, як вилікувати кашель з прогріваючими компресами. Такі процедури покращують кровообіг і полегшують процес виділення мокротиння. Все, що потрібно для лікування практично в кожному будинку. Не пам'ятайте, що компреси з горілкою або спиртом заборонені дітям!

3610Р. 4200Р.

ДепозитФотогалерея

Кашельні компреси
  1. Алкогольний компрес для важкого кашлю
    Візьміть 2 ст.л. жири І пофарбуйте його в водяній бані. Для жиру додайте 3-4 зубчики подрібненого часнику, 1 ч.л. гірчичний порошок, 1 ч.л. спирту. Добре перемішати і перенести отриману суміш до легкої тканини.



    Покладіть компрес на груди (на область серця неможливе), і накрийте пергаментним папером зверху. Обгорніть груди теплою рукою. Робимо цей компрес виключно на ніч.

  2. Кашельний торт мед
    М'яти в водяній бані 1 ст.л. меду. Додати до меду 1 ст. л. нагрітий оцет, 1 ст. л. сухої гірчиці і 1 ст. л. л. соняшникова олія. В отриману суміш додайте борошно так, щоб можна зробити торт. Прокочуйте плоскі пряники товщиною 1 см і оберніть паперовою серветкою або одним шаром марлі. р.

    ДепозитФотогалерея

    З патчем прикріпіть торт до грудей, уникаючи області серця. Покрийте топ з пергаментним папером або харчовою плівкою. Туго обгортання грудей з вовною шарфом. Застосувати торт не менше 3 годин, і краще нічй

  3. Картопляний кашельний компресор
    Варення в однорідній формі 2 кг картоплі і перерви без видалення шкіри. Потім додайте 1 ст.л. рослинної олії, 1 ст. цукру, 1 ст. солі, 1 ст.л. сухої гірчиці і 0,5 ч.л. 70% ацетичної кислоти. Отримана суміш загортається в щільній тканині або 4-5 шарів марлі і наноситься на спину на область легенів. Покрийте його ковдрою і тримайте його до тих пір, поки вона не застудить. Процедуру перед сном щодня до зупинки кашлю.

    ДепозитФотогалерея



До. Як лікувати сильний кашель прогріваючи компреси, читайте список протипоказань. До них відносяться: лихоманка, наявність шкірних травм і ран. Не кладемо компрес на область серця! Краще не використовувати компреси для людей з захворюваннями серцево-судинної системи, дерматитом, алергічними реакціями на одну або більше компонентів компресу.

Будь-які кашельні компреси заборонені дітям протягом одного року і вагітних. При прийомі антибіотиків краще затриматися від Прогрівй Варто пам'ятати, що головне в лікуванні холоду відпочивати і споживання достатніх рідин. Для дорослого 2-3 л на добу оптимально.





ДепозитФотогалерея Обов'язково ознайомтеся з лікарем, якщо кашель зберігається протягом тривалого часу. Іноді цей симптом показує серцевий кашель, який з'являється на тлі патології серця і судин і вимагає невідкладного лікування.

Кашель у дітей Не тільки респіраторних захворювань. УВеб-сайтДля батьків з питань, пов’язаних з кашлем. Обов'язково ознайомитися з медикаментами без застосування.

Як боротися з нею? кашель? Ми будемо раді почути Ваші рекомендації. Нехай хвороби обходити своїх близьких, завжди залишатися здоровими!

Натисніть Поділитися на Facebook, щоб розповісти друзям Як швидко вилікувати кашельй

Категории

Смотрите также

Новое и интересное