Чому жінка не скаржаться на чоловіка

Одного разу я прийшов до мене, ми сиділи на кухні, пиття чаю і розмови. Слово для слова, це про чоловіка. Спочатку друг просто сказав щось, а потім почав відкрито скаржитися, кажучи, що він робить все неправильно, заробляє мало грошей і не може зафіксувати кран. У цей момент мій бабуся прийшов на кухню. Після слухання мій друг приховує, бабуся вирішила говорити.

«Не сидіти тут і скаржитися!» Ви вибрали його, він ваш чоловік, і що він, якщо ви хочете зберегти сім'ю, він повинен бути кращим для всіх інших. І я зрозумів, як правильно вона була. А друг, варто сказати, так як то не одне погане слово про чоловіка.



ДепозитФотогалерея

Чому не скаржаться на чоловіка і чи важливо для здоров'я? панчохи? Редакція "Сайт" Не знаю!

Здорові відносини. Так, нехай зайдемо. Чому жінки скаржаться на чоловіка? Є багато причин: деякі намагаються вийняти свою гніву, хтось не може відкрито поговорити з чоловіком і висловити все, що не підходить, і хтось просто любить вийняти сміття з будинку. Хто скаржаться на своїх подругах, інші невтомно писати на жіночих форумах, які їх чоловіки кізуть, але все це неправильно і дуже погано.

Так, потрібно викинути емоції, але варто задуматися про зворотну сторону монети: як виглядають всі ці скарги зовні. Він ваш чоловік, ви вибрали його, ви одружений його, ніхто не перетягував. Так ви не можете вибрати, це ваша несправність. Чи є це?

р.

ДепозитФотогалерея

Звичайно я, але це не далеко від правди. Ви вибрали життєвий партнер, це ваша дорогова людина, і ви сказали погані речі про нього іншим людям. Давайте подивимося на точки, чому ви не повинні це зробити.

  1. Так ви руйнуєте свою репутацію.
    Покажіть, що ваш чоловік пообіцяв, і не зробив це. Що таке враження? Це право, що він нездатний. У цьому випадку цей друг малоймовірно рекомендувати його комусь на роботі, наприклад. Румори поширюються на швидкості світла. Перед тим як дізнатися її, репутація вашого чоловіка буде руйнуватися. І коли загальне враження від нього утворилося в тісних колах, які спочатку базувалися на скарзі, його неможливе буде відреагувати. Це як ви можете знищити репутацію вашої сім'ї в очах сім'ї і друзів.

    р.

    ДепозитФотогалерея

  2. Не поважати чоловіка.
    Важко поважати когось, що ви не говоримо. І після всього, найчастіше ці скарги перебільшені, але після звуку вони беруть на більш вагове значення. Після того, як ви почнете думати, що ви зробили неправильний вибір і що це все в марно. Намагайтеся похвалитися чоловіком для зміни, він корисний для відносин.

    ДепозитФотогалерея

  3. Ви перестаєте поважати себе.
    Чи звучать звук? Ні! Це означає, що якщо ви зателефонуєте йому притулок, вам подобається, тому що ви живете з ним, ви його mate. Це дійсно підлягає самооцінці.

    ДепозитФотогалерея

  4. Це викликає проблеми з лояльністю.
    Якщо ви постійно розповідаєте, що ваш чоловік поганий, рано чи пізно ви почуєте найяскравіші поради: «Знайди ще!» Тексти пісень, а це означає: І тоді ви думаєте про себе, якщо ви можете знайти когось, хто ідеально, і хто ви не страждаєте. Не існує ідеального. Скарги можуть бути початком закінчення ваших відносин. Ваша подруга або мама розповість вам, щоб залишити його, тому що він так поганий, а потім ви думаєте про це. Неподалік від розлучення. Чи існує гарантія того, що така ж історія не буде повторюватися з красивим принцом, який ви зустрічаєте пізніше?



    ДепозитФотогалерея

  5. Ви відчуєте енергію від вашого чоловіка.
    З твоїм захопленням за спину, ви відчуєте енергію, яка повинна надихати і ненав'язувати його. Замість годування, ваш чоловік отримує потік негативності від вас. Це погано для вашої роботи та продуктивності. Просте захоплення може руйнувати життя людини.

    ДепозитФотогалерея



Повернувшись до історії моєї бабусі, варто додавати, що кожен думав чоловіка, був ідеальним. Хоча вона колись прийнята до мене, що це не так. Він був звичайною живою особою, з його слабкостями і недоліками, але вона вважається її зайвим, щоб вивести сміття з будинку. Не схожа на казку, але вони проживали гарним життям. Вона завжди знає, як зберігати особистість.

І не боляче навчати кожній жінці. І чоловік, теж. Перш за все слід забувати про всі розмови в стилі: "І мій / мій вчора замочений /-la ..." Навіть якщо це просто жарт, навіть якщо це дуже спекотний, і ви хочете кинути, просто спробуйте покусити мову. В першу чергу ви звикнете до неї.

І намагатися дивитися на чоловіка в іншому вигляді, знайти в нього добро, для якого ви любите його. Порадуйте його, принаймні розумово. Не пропустіть на те, що він не робив, подумайте про те, що він робить щодня. Він все ще з вами, він робить свій вибір, щоб зупинитися з вами. Ви також повинні оцінити його, тому що ви далекі від ідеального.

Так що хворі, позбавляють від негативності і сьогодні перестануть говорити про ваш друг про свого чоловіка. Поведи мене, скоро ви побачите, як ваші відносини зміняться на краще!



І ви знаєте, що ці скарги є лише одним з чинників, які можуть руйнувати все. Ми пишаємося тим, що жінки роблять в відносинах.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми зібрали для вас список тих порад, які категорично не повинні слухати, якщо ви хочете покращити відносини з чоловіком.

Чи знаєте ви про чоловіка з подругами? Про нас в коментарях, чесно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное