Рецепт дієтичних овочевих супів

Мій друг говорить, що якщо ви їсти цей суп весь день, ви можете втратити до 2 кг. І я вірю її. За три місяці вона втратила вагу за визнання. Я не знаходився і підрахував. харчова цінністьй В ній майже немає калорій - в 100 г готової страви тільки 25 ккал! Я кладаю в першу чергу стравами дієти.



ДепозитФотогалерея

Дієтичний овочевий суп дієта-суп 3 способи: їсти суп один раз в день ввечері, щоб зменшити загальний калорійність щоденної дієти; влаштовувати суп швидко, день (відноситься тільки суп тричі на день); використовувати в якості суп дієти (тільки суп тричі на день) 3-5 днів, і кожен день зробити новий суп.

Сьогодні,Це легко.Він розповість вам про ідеальний варіант. застібка супуй Суп схожий в раціоні Dr. Mitchell. Секрет спалювання жиру простий - більше помідорів, інші інгредієнти потрібні для різних сортів.



ДепозитФотогалерея

інгредієнти
  • 100 г кореня селери
  • 3 морква
  • 3 цибулини
  • 3 помідори
  • 1 болгарський перець
  • 1л томатний сік
  • 1 зубчик часнику
  • зелений
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Очищені і промивають овочі нарізати соломкою. Натріть моркву.



  2. Покласти все в каструлю і залити томатним соком. Ви можете використовувати домашній або якісний магазин. При бажанні можна розвести томатний сік водою. 5726648

    ДепозитФотогалерея

  3. Варіть суп перед кип'ятінням на високому вогні, потім 10 хвилин на повільному. Додайте подрібнений часник і зелень. Залиште його під кришкою протягом 10 хвилин. Бодибилдерши!



    ДепозитФотогалерея


Дієта томатного супу допоможе урізноманітнити раціон, роблячи процес боротьби з зайвими кілограмами більш приємним. Однак, якщо ви не змінюєте свій раціон, і з'їсти тарілку цього супу на обід, сподіваючись схуднути, немає фунтів відійде. Обов'язково відмовитися від солодощів і муфінів, смажених і копчених продуктів, зменшити сіль до мінімуму. Ви можете втратити вагу.

Іноді так складно не розбити раціон харчування, споживаючи весь час низькокалорійної їжі. АлеЦе легко.Є рецепт для дієти суп, який освітить будь-яку дієту без її розбиття.

І якщо ви не можете втратити вагу самостійно, ми пропонуємо велику програму навчання, яка допоможе вам повернутися у форму на 12 тижнів!

Люблю його. рослинно-супний? Подаруйте друзям у соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное