Інструкція з приготування польського м'яса пирога

Я з Кракова, вона проїдла багато, тому що вона заміжала мій великий Вона була зайнята, все на господині або іншому русі, але іноді, в суботах, вона запечена однаково. полірування Вона розповіла про своє життя в різних містах і країнах.

Він був від неї, що мій бабуся і мати підібрав цю традицію, і тепер це мій поворот.

По дорозі польський торт виготовлений в сім'ї успадковується, і хоча рецепт змінив трохи більше часу, сутність залишається однаковою - він неймовірно смачний!





ДепозитФотогалерея

Готуємо цей аромат Польський торт дуже простий і, головне, легко. І завдяки квасолею і знаменитій ковбасі Краків, він дуже задоволенийй

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як кухарй Мінімальне тісто, максимальна начинка, виглядає дуже ефектно в розділі!





ДепозитФотогалерея

Польський торт Інгредієнти для тесту
  • 100г майонез
  • 100г кефір
  • 2 яйця
  • 0,5 ч.л. соди
  • 180г борошна


Наповнення інгредієнтів
  • 250г Краків ковбаса
  • 150 г білої консервованої квасолі
  • 100г сир
  • 100г маслини
  • 3-5 гілочок зелені
  • сіль, перець за смаком






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Спочатку необхідно підготувати начинку. Вирізати сир і ковбасу невеликими кубиками.



  2. Зелена і оливкова оливка дрібно нарубати і залити в зручну ємність.



  3. Змішайте всі компоненти начинки, і не забудьте посолити і поперчити за смаком.



  4. Тепер переходимо до підготовки тесту. Яйця, майонез і кефір ретельно збивають вінком.



  5. Наріжте борошно через сито і поступово додайте до тесту, потім додайте соду. Стирайте все разом.



  6. Додайте квасолю в тісто, а потім начинку. Стирайте все на однорідну масу.



  7. Покладіть тісто в змащену форму і запікайте в духовці на 180 градусів за 50 хвилин.



  8. Це, готове торта. Бодибилдерши!



ДепозитФотогалерея



Я хотів би запросити вас, щоб дізнатися інший великий рецепт з Польщі. Кустарий торт "Карпатський" відмінно підійде для мережива солодкого зуба.

Найважчіше про цей рецепт – «подарити йому холодильнику протягом години». Тісто, без цукру!



Коли ви не хочете стояти на кухні, але потрібно приготувати щось швидко - спробуйте запекти цей польський м'ясний пиріг. Рецепт хороший тим, що час витрачається на його приготування, і результат буде задоволений всім.

Це чудовий варіант для пікніки, для закуски на роботі, або вечеря!

Не пропустіть можливість поділитися цим чудовим рецептом з друзями, вони обов'язково будуть вдячні Вам за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное