Як уникнути поганих думок і захистити себе від стресу

Пам'ятайте, що знаменитий експеримент Авікенни з двома баранами? Тварини з тієї ж підстилки розміщені в різних клітках і виготовлялися точно так само, але клітка з вовком була розміщена навпроти одного баранина.

У баранині, які не побачили предатору, був життєрадісний і добре втомлений, а інший, який був в атмосфері постійного стресу, став депресованим, седентарним і витонченим ніде. Не дарма, що говорять, що всі захворювання від нервів, і заздрості, ненависті і страху можна принести до могили передчасно.



ДепозитФотогалерея

Будь-яка психологічна незбалансованість рано чи пізно призводить до захворювання. Як захистити себе від негативних емоцій? "Сайт" розповість Як перемогти стрес і позбутися від негативних думок, щоб не стати легкою схильністю до збудників.

«Коли людина звільняється від негативних думок, не тільки покращує настрій, але й його благополуччя». Хронічний стрес, постійні почуття тривожності, заздрості, ненависті і небезпеки зрушують рН в організмі до кислотності і роблять людину максимально схильною до різних захворювань, включаючи рак.

За даними Дулькан, депресія також завдає шкоди організму: «Цей стан викликає вогнище запалення, ослаблює імунітет, що означає, що людина стає легкою метою для патогенних бактерій і інших мікробів. Почуття страху може навіть принести до ручки!

р.

ДепозитФотогалерея

Позитивне мислення зміцнює імунітет, підвищує життєву енергію, підвищує тривалість життя, надає красиву і здорову шкіру. За словами професора Дулькана, ви можете позбутися від стресу і програми вашого мозку для щастя самостійно! Це те, що експерт рекомендує.

Як позбутися від стресу і депресії
  1. Спробуйте контролювати негативні емоції, почуття небезпеки і страху. Не сердитися над тріфлами і дізнатися, щоб зрозуміти помилки інших. «Якщо людина зробила помилку, я спробую прощати його. Побачимо більше, тому що прощення на фізіологічному рівні робить лужну пГ, тобто сприятливу для здоров'я і неприємну для захворювання, говорить Дулькан. Звісно, щоб позбутися від стресу відразу не вийде, потрібно уважно працювати на себе. Просто пам'ятайте, що кожна друга негативності вбиває тисячі клітин у вашому тілі.


    ДепозитФотогалерея

  2. Кожна година роботи подаруйте собі 10-хвилинну перерву: забути про висихання, спробувати очистити ваші думки, відволікати себе від чогось приємного. Бажано залишити номер, щоб насолодитися диханням свіжого повітря. Якщо ви не повертаєте енергію, яку ви витрачаєте на щоденну роботу, перевипуск призведе до негативних наслідків. Але якщо ви навчитеся подарувати собі відпочинок щодня, скоро ви будете дихати в іншому ритмі.


    ДепозитФотогалерея

  3. Замініть каву з чайом. Напійміть теплим напоєм і повільно вчіть, щоб насолоджуватися кожним сніпом. З часом ви навчитеся відпочивати в усіх умовах і запрограмувати мозок для щастя.


    ДепозитФотогалерея
  4. Товстий і хронічний стрес часто виникають через недостатнє надходження кисню до мозку, незважаючи на всі способи релаксації на основі дихання. «Я закрию очі на кілька хвилин, займіть глибоке дихання, і при видиху я пускаю втоми. І так на кілька разів. Я ніколи не приймати таблетки, якщо у мене є головний біль. Я просто розслаблюючу, вражаючи м'яч, який випромінює тепло, виходить з серця і йде на голову, де вона болить багато. Я роблю це кілька разів і біль зникне.

    , професор пише.


    ДепозитФотогалерея
  5. Якщо ви хочете бути здоровими, вести активний спосіб життя, правильно харчуватися, добре відпочивати і не забудьте вірити в краще. Отримайте улюблену річ, яку ви можете подарувати вам пристрасть, дайте їжу Вашому розуму і відступайте від рутину. Подуми про те, що в могилі, але радісні думки дають життя! Нехай ми шукаємо радості в будь-який день, щоб людина потребує його як щоденний хліб.


    ДепозитФотогалерея


Тепер ви знаєте, що гармонія, великогабаритність, невпевненість і спокій життя всередині вас, вам просто потрібно навчитися пускати погану і контролювати свої емоції. Якщо не заради поваги, то для себе добро! Поставте свої плечі, зробіть глибоке дихання і сміливо пройдіть в новий день з посміханням на обличчі – життя почне грати з новими кольорами, ви побачите.

Як боротися з стресом і поганим настрійм? Скажіть нам у коментарях, і не забудьте поділитися статтю з друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное