Як зробити шоколадний торт швидко

«Шоколадний торт поспішає – це буває?» – запитав, шукаю другу з захопленням говорити про «Шоколадний торт» торт яндуяЯка вона спробувала в Італії. Але наступні вихідні Ірини запрошують мене відвідати і давали мені шоколадний торт. І я знаю це!

Торт дуже ніжний і смачний. Просто що потрібно шоколадно-трюфельний! При цьому рецепт виявився простим, швидким і зрозумілим навіть тим, хто не випікає багато. Мій досвід виготовлення тортів виражається кількістю 3 - тільки три в житті.

Назва торта походить від назви популярного бренду горіхового шоколаду в Італії «Джандуя». Але можна використовувати будь-який інший якісний шоколад.

р.



ДепозитФотогалерея

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як швидко варити і легко. Яндуя шоколадний тортй Смак, який здивує вас солодким смаком!





ДепозитФотогалерея

Як зробити шоколадний торт інгредієнти
  • 1,5 ст. борошна
  • 3 ст. какао
  • 1 ст. цукру
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ч.л. оцту
  • 1 ч.л. ванільна сутність або ванілін
  • 5 ст.л. рослинної олії
  • 1 ст. л.
  • вершкове масло
  • 100г шоколад
  • 100г торт декор фруктів (я заморожена малина)






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. У зручному контейнері або в чаші змішувача, змішати борошно, цукор, какао, розпушувач і сіль. Дивитися з ложкою.



  2. У окремій мисці заливають рослинне масло, оцет, ванільна сутність (можна замінити ванільним цукром, але потім його необхідно додати в борошно). Перемішайте всі інгредієнти і залийте рідину в чашу борошна.



  3. За допомогою міксера починайте збивати всі сухі інгредієнти разом з рідинами, а паралельно додавати воду ( кімнатна температура) там. Тісто повинно бути однорідним.



  4. Змастити форму для випічки або чашу мультиварки з невеликим шматочком вершкового масла. Якщо ви запікаєте в духовці, то покладіть її на розігрів, якщо в плиті - масло не тільки дно, але і боки чаші.



  5. Залийте тісто і рівномірно розподіліть його за формою для випічки.



  6. Якщо запікати в духовці, то запікати торт на півгодини при температурі 180 градусів. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою: якщо паличку висохне, скоринка готова, якщо вона волога, запікати ще 5-10 хвилин. У мультиварці в режимі «Випічка», випікання становить близько 30-40 хвилин (в залежності від потужності мультиварки).





  7. Візьміть торт з форми тільки тоді, коли він повністю охолоне. Для крему, ідеально, потрібно розтопити бар з шоколаду Яндуя, але якщо у вас немає, то будь-який інший якісний шоколад підходить. Ви також можете приготувати шоколадну фудзі. Смарин торт зверху з шоколадним кремом.

    р.



  8. Прикрасити торт з фруктами і їсти його з задоволенням. Бодибилдерши!





Також я пропоную вам дізнатися, як зробити солодкий шоколадний коктейль на основі подрібнених печива. У п'ятницю ввечері ви зробите заготовку, а вранці ви зможете насолодитися шоколадним десертом неймовірної краси! Для 30 хвилин потрібно лише 4 інгредієнти і холодильник.



Це легко приготувати, але так торт яндуя Я впевнений, що ви будете насолоджуватися смаком шоколаду! Я щиро рекомендую вам спробувати. Для всієї його простоти цей шоколадний торт дивно чудовий.

Надіслати дивний З вашими друзями, можливо, один з них лікує вас на шматок цього незрівнянного лікування.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное