Як зробити салат з корейською морквою і яєчними млинцями

Як тільки свято приходить, чоловік просить приготувати кохану. Корейська морква салат І яєчні млинці. Безумовно, її ім’я співзвучно з моєю назвою – «Анастасія».

Я не можу сказати вам, чому цей салат був викликаний, але він прийшов до моєї сім'ї завдяки моїй мамі, які обертають рецепт від працівника. Після того, як мій мама приготував його вперше, але кожен оцінив смак салату і просить варити ще. Так цей салат вже давно приймав в сім'ї, і тепер я готую його для чоловіка і дітей.

Дуже цікавий смак! Салат Анастасія чудово поєднує в собі куряче м’ясо з шинкою, Пекінською капустою, млинцями, корейською морквою та горіхами. Але передумовою - всі компоненти зрізають соломкою або брусками!





Салат «Анастазія» Сьогодні видання. "Сайт" розповість Як приготувати салат Анастасія Корейська морква і яєчні млинці. кулінарний шедевр простих виробів!





ДепозитФото інгредієнти
  • 550г Пекінська капуста
  • 250г Корейська морква
  • 250 г курячого філе
  • 250г шинка
  • 3 яйця
  • 2 ст. л.
  • 1 ст.л. крохмаль
  • 30г горіхи
  • 100г майонез
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • сіль




ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте яйця, воду, крохмаль і щіпку солі. Добре перемішати виделкою.

    ДепозитФотогалерея

  2. У нагрітій сковороді з рослинною олією залити яєчну суміш. Обсмажуємо яєчний млинець з двох сторін до готовності. Покладіть готовий млинець на тарілку.

    ДепозитФотогалерея

  3. У той час як млинець охолоджує, слід порізати шинку соломкою.



    ДепозитФотогалерея
  4. Далі вирізаємо Пекінську капусту соломкою. У великій салатній чаші покласти шинку, Пекін капусту і додати моркву в корейці.

    ДепозитФотогалерея

  5. Виріжте куряче філе з брусками або поламайте її в волокна. Потім беремо вже охолоджений яєчний млинець і виріжте його соломкою.

    ДепозитФотогалерея

  6. Посмажити волоські горіхи або мікрохвильову піч 2 хвилини. Вирізати горіхи, але не занадто малим. р.



    ДепозитФотогалерея
  7. Залийте салат з майонезом і ретельно перемішайте.

    ДепозитФотогалерея

  8. Для краси я завжди кладаю страву на подушці салату. Це все, салат Анастасія готовий їсти.

    ДепозитФотогалерея



Порада редакційної колегії А до салату "Анастазія" була навіть тастером, радимо дізнатися, як приготувати смачну моркву в корейці. Його доповнення до салатів робить їх яскравими і соковитими, дарує страви неповторного смаку!



Делікатний смак поєднання шини з куркою, Пекінською капустою, корейською морквою та яєчними млинцями, вдало поєднується в цьому салаті, сподобається як вдома, так і гостям. Салат - поживний, тому його можна використовувати не тільки як закуска, але і як самостійне блюдо.

Бон привіт! Не забудьте поділитися ним. святковий стіл з друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное