Рецепт приготування закусок

Обмотка під шубою довга складалася складовою святкового бенкету. Цікавим є можливість здивувати гостей, змінивши цю улюблену страву за межами визнання.



ДепозитФотогалерея

Порти свінгери Полуниця, на нашу думку, є більш красивим, цікавим і зручним, ніж традиційний салат. "Сайт" Я хочу поділитися цим рецептом з моїми читачами.

р.

ДепозитФотогалерея

Смачний салат з оселедцем інгредієнти
  • 3 буряки
  • 1 морква
  • 2 картопля
  • 3 яйця
  • 1 філе оселедця
  • беладонна
  • 2 ст. кунжуту
  • 2 ст. майонезу
  • петрушка
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Яйця з варенням, морквою, картоплею та цільними яйцями.


    ДепозитФотогалерея
  2. П'яти і натирати всі овочі на дрібній тертці. Поставте їх в одну страву, посоліть і добре перемішайте, щоб маса стала монохромною.
    5356433

    ДепозитФотогалерея
  3. Вирізати ялинку і цибулю якомога простіше.
  4. Після цього з'єднайте їх, додайте натерті яйця, майонез і ретельно перемішайте.
  5. Покладіть плоский хліб з рослинної маси на долоню своєї руки, покладіть трохи травної маси посередині.


  6. Формуйте торт у вигляді полуниці.


  7. Для повної схожості прикріпіть кожну ягоду «хвостом» листя петрушки і посипте їх кунжутом насінням.


  8. Полуниця під шубою готовий. Бон привіт!


Ви будете любити цю закуску ще більше, ніж її під шубою. Редакція "Сайт" Він пропонує вам рецепт оселедця з картоплею, який буде родзинкою святкового столу.

Затишна оселедець під шубою - непаралельна версія святкової закуски. Традиційний салат не впаде в пропорції! У Вашій увазі є більш благородний смак і зовнішній вигляд. На мій погляд, легше варити його, ніж звичайна «варка».

Категории

Смотрите также

Новое и интересное