Чому варто вести спосіб життя

Спирт дуже непристойний напій: невелика кількість його не особливо впливає на тіло, а занадто багато. алкоголь Це може викликати серйозні проблеми.

Який час назад, популярний жарт в Інтернеті звучить так: «Алкохол повністю усувається з організму в 21 день». Я маю на увазі, ніколи. Спочатку я сміхався, як і всі інші. А потім я думав...



ДепозитФотогалерея

По суті, останні тритижневі перерву від прийняття дисінгібіціональних рідин, ймовірно, коли я пішов до школи з милою рожевою бюстою з друком з 101 Dalmatians.

І перший спробував пиво в дворі школи, і випуск, коли навіть наш вчитель класу, який використовувався для того, щоб категорично заборонити пиття, напої зі студентами в одному столі; студентські роки - тут без коментаря. Тоді доросле життя з дня народженнями, корпоративами і просто висить ввечері з подругами над склянкою вина.

Ні, я ніколи не зловживав спиртом, я ніколи не любив його смак. Це просто те, що це прийнято в суспільстві. Свята. І практично немає свята. безалкогольнийй



ДепозитФотогалерея

І скоро день народження день, коли кожен буде сидіти на столі вночі, їсти багато жирних, солоних і солодких, пити, закусити і побажати в тостах гарного здоров'я.

Що відбувається на вашому тілі, якщо ви зупините вживання алкоголю? Принаймні 21 день для експерименту. І за лояльність краще взяти місяць.

Цей експеримент був проведений, і з редакційної колегії "Сайт" З двома руками для способу життя причалу ми пропонуємо вам знайти невеликий список того, що буде з'явитися до вашого тіла, якщо ви припинення вживання алкоголюй Можливо, цей список допоможе вам переоцінити вашу думку з цього питання.





Тіло після пологів
  1. Вважається, що після алкоголізм Ви відразу ж хочете спати і закохати швидко. Так, є якась правда в цьому, однак, такий відпочинок не дуже допомагає повністю відновити сили, тому що мозок прокидається під впливом хмелю. Як лікарі пояснили мені, похмілля, як jet lag, збиває ритми життя. Після закінчення спирту ви не будете витрачати першу половину дня натирання віскі і намагатися зосередитися, і як бонус, може з'явитися багато енергії.

    І якщо раніше ви постраждали від безсоння, то через 7 днів відмови від алкоголю ви обов'язково сніться від дитини.



    ДепозитФотогалерея

  2. У 14 днів ви помітите зміну фігури. Якщо ви звикли постраждати від зайвої ваги, то через два тижні можна спостерігати зміни - близько 1,5 кілограмів на тиждень, звичайно, якщо ви не заміняєте «алкогольні» калорій з іншими висококалорійними продуктами або напоями. Це частково через поліпшення обміну речовин. Крім того, під час експерименту виявилося, що дівчата, які спробували алкоголь перед вживанням, в кінцевому підсумку ковтнули більше їжі, ніж життєрадісна секс, які змивають їжі здоровими напоями.

    В той же час алкогольна інтоксикація впливає не тільки на смакові бутони, але і збільшує тягу на різні аромати (зокрема, запах їжі).





    ДепозитФотогалерея
  3. Якщо раніше ви були смішні і іноді досить дратівливі помилки, то після 3-4 тижнів кров'яний тиск і мозкова активність буде відновлено, і голова почне працювати краще.

    ДепозитФотогалерея

  4. Через кілька днів після повного відчуження алкоголю ви помітите, як шкіра обличчя стане більш зволоженою, набуває природну тонус. По суті, в такому метаморфозі немає нічого дивного, так як алкоголь сприяє зневоднення організму (підготовлена шкіра обличчя, покривається зморшками), а після відмови таких дефектів не буде.

    Отже, якщо ви були нещасливими з вашим зовнішнім виглядом до, після 30 днів перерви в пиві, ви побачите, що стан вашої шкіри і волосся поліпшить, і ви почнете виглядати ще більш привабливим.





    ДепозитФотогалерея
  5. Після місяця ви помітите, що періодичне чхання на громадському транспорті під час грипу більше не впливає на вас. Безсумнівно. Алкогольний ослабляє імунітетробить людину більш схильною до інфекції. Ви не можете сказати, що життя сопеля дасть вам надпотужну імунну систему, але вона повернеться до Вашого базового стану здоров'я, рівень, який ви раніше запустили пити.

    413362



    ДепозитФотогалерея
  6. І, нарешті, я хотів би додати наукову докази Національного інституту онкології, що надмірне споживання алкоголю є першим кроком до розвитку онкологічних пухлин, які впливають на різні органи. При цьому небезпека захворювання безпосередньо залежить від кількості міцних напоїв.





    ДепозитФотогалерея


Хочу познайомитися з дуже цікавим визнанням жінки, яка не споживала алкоголь протягом 6 років. Її думки і висновки дивовижна!





ДепозитФотогалерея

Що ви думаєте про ці наслідки не пити? Чи є вони достатньо, щоб зробити цей експеримент? кинути спирт на місяцьЩоб забезпечити правду наших аргументів?

Відмова або часткова відмова від вживання алкоголю - це правильне рішення, навіть якщо ви випадково насолодитися склянкою червоного вина. Але ви повинні бути готові до певних змін у вашому тілі, який відбудеться один раз, спирт стає недоступним.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное