Інструкція для приготування пирога з гарбузом і куркою

Затишний ресторанний кав’ярня в місті, де я використовую для цього. соковита (відкритий пиріг) з куркою та гарбузом. Я завжди думав, що він взяв особливий талант, щоб зробити цей торт.

Але це місяць тому, що я знайшов рецепт торта, який кожен в домашньому подумці перевершив одну ми спробували в кафе. Цей торт є реальною козирною карткою в рукаві кваліфікованої господині! Тонкий шар тіста, приголомшлива начинка і неймовірно ніжний крем-чей Вони не залишають байдужими.





Сьогодні видання. "Сайт" Він покаже вам, як зробити дійсно смачним. птицяй Смачного!





Пиріг гарбуза в духовці Інгредієнти для тесту
  • 50г вершкове масло
  • 1 яйце
  • 100 г сметани (10-20% жирність)
  • 1 ст. L сушені трави (беттер прованс)
  • 1 ч.л. солі
  • 150-200г борошна


Наповнення інгредієнтів
  • 300 г курячого філе
  • 500г гарбуз
  • 150г цибулю
  • сіль, перець за смаком


Наповнення інгредієнтів
  • 200 мл вершки (10-25% жиру)
  • 150г твердих сирів
  • 1 яйце
  • сіль






Підготовка
  1. Краще почати з тесту. У зручному контейнері змішайте вершкове масло і сметану, додайте яйце. Стирайте все разом. Потім додайте зелень і сіль, перемішайте знову.





  2. Додаємо борошно, замішуємо тісто. Поставте тісто в сумку і поставте в холодильник на півгодини. Так само в часі ви встигнете приготувати начинку і залити.





  3. Вимити, очистити і нарізати невеликими шматочками гарбуза, відрізати цибулю дрібно. Вимити курку і також порізати на довільні шматочки, а потім посолити і поперчити за смаком.



  4. На рослинній олії обсмажити цибулю, потім додати курку. Посмажити цибулю і курку 10 хвилин.



  5. Додати гарбуз. Рост приблизно 10 хвилин, періодично помішуючи. Посипте начинку в окрему ємність і охолодіть.





  6. Тепер готуємо заливку. Спочатку натирайте сир на великій тертці.



  7. Залийте сир в зручну ємність і перемішайте його з вершками і яйцем. Посипати, пекти і ретельно перемішати.



  8. Візьміть підходящу форму для випікання (У мене є прямокутна, вимірювальна 29 х 23 см), змащуйте її трохи маслом, а потім викладіть тісто. Не забудьте зробити боки! Покладіть начинку на шар тіста.





  9. І нарешті заливаємо начинку сиром і вершками. Поставте торт в 180-градусну духовку і запікайте на 45 хвилин.





  10. Це, готове торта. Бодибилдерши!





Також я пропоную вам рецепт швидкого торта з цибулею та яйцями. Торт хороший, тому що його можна запікати без особливих зусиль відразу після роботи: час приготування і приготування займе мінімум. Всі сатизовані, задоволені, мир і гармонія панування в будинку!



Незважаючи на те, що торт готують в трьох окремих стадіях - тісто, начинка і заливка, а потім їх поєднують і випікають, навіть початківця варити можна з варінням! Це дуже класно, щоб діти взяли участь - дочка Ліза може легко замішати тісто самі.

Кормові та смачні дрібний тісто пиріг з куркою і гарбузом Ідеально підходить для закуски з чайом або навіть для обіду. Торт завжди зникає з столу швидше, ніж він може повністю охолонути.

Заощаджуйте цей простий рецепт млинці І поділитися своїми друзями - особливо господинями, які не можуть стояти тісто і хитрі рецепти.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное