Традиції на День Святого Варвари

Сьогодні, 17 грудня, православні віруючі святкують День пам'яті Свята мучениця Барбара Ільополіс, який дав своє життя на християнську віру. Під загрозою смерті С.Барбара не відмовлялася від Бога, і ми християни сьогодні мають багато вчитися з цієї сміливої жінки.



ДепозитФотогалерея

З благородної ганської сім'ї Барбара виросла дуже добре оосвіченою і освітленою. Її матір загинув, коли дівчина була маленька, і її батько, бажаю захистити її дочку, підкорила її в вежі від цікавих очей. До цих пір допускаються лише викладачі та службовці.

Але з раннього віку Варвара зацікавила питання про створення світу. Відчуваючи, що сталося навколо неї, вона знала Бога через захоплення природи. Але ще багато питань залишалися незавершеними.



ДепозитФотогалерея

Коли багаті костюми прийшли до дівчини з проханнями про шлюб, вона відмовила все. Моя батько знав, що вона була вини. Побоюючись, що через неперевершене життя, дочка не зможе будувати відносини, і допускається Варвара, щоб вийти назовні.

У місті Барбара зустрілася з молодими людьми, які розповіли про Христа та його збереження. Ці сермони прищепили глибоку віру в серці дівчини. Відповіді на питання про Всесвіт, який просив себе щодня і побажав прийняти Сакрамента Хрещення.





З яскравими думками Барбара вирушила до свого батька і розповіли його про Христа, владу Господнього і Божественного. А батько сердився і не зійшов з дочкою. Він закликав її віддати свою віру, але дівчина не згодні і відірвала від дому. Повернула до палацу свою дочку, батько жорстоко побив Барбара і повернув її до правителя міста.





Не з'являлося, що Орда Барбарарів. Вона була жорстоко катування і розпущена, очолювала місто, підпорядкована бджільництва і зловживання. Але дівчина продовжила молитися Господь і не сумнівалася її віра. Сам Савор прийшов до її в'язниці і загострив своїх ран. Про це пише церква:

«Зроблю мужність, мій наречений, і не боятися, для мене я з вами, я захистю тебе, я шукаю ваших експлуатувань і полегшувати ваші хвороби». Для ваших страждань я готую вас в палаці Ми небесного, вічною нагородою, тому терпіння до кінця, що ви можете незабаром насолоджуватися вічні благословення в Моє царство.



ДепозитФотогалерея

Після того, як багато страждань, Барбара була виконана на площі міста батьком. Тіло святої Великої мучениці та інших мартирів, які загиближали в цей день, забрали гордий чоловік, названий Галентійським і поховали за християнським на замовлення з усіма відзнаками. Згодом церква була побудована біля могили святих, в яких відбувалася багато загоєнь.

VI ст. Свята Великих мучеників Варвара перевели до Константинополя, а в XII перевозили до Києва. Сьогодні вони знаходяться в Володимирському соборі.



ДепозитФотогалерея

День пам'яті святого Варвари - це чудовий час, щоб пам'ятати, що Велике мучеництво промені для і хто вона допомагає. Молитва до Св. Барбари Збереження від серйозних захворювань і раптової смерті. Сьогодні, 17 грудня, ми повинні молитися, не вмирати без сповідань і Святого Причастя. Рентген для дітей, безпечна вагітність і пологів, загоєння і захист від батьківського небезпеки.

Сьогодні - найкращий день, щоб попросити Господа за захист від несправедливості батьків, чоловіка і матері. Під час молитви не побажати злаків, інакше можна привертати до себе





Молитва до Св. Барбари «Святий славний і Всевидимий Великий мученик Христа Барбара!» На сьогодні в вашому храмі ваших божественних людей і ваших гонках реліктів, які поклоніння і поцілунки з любов'ю, але ваш martyrdom і в їх дуже пристрасний Христос, який дав вам, навіть не віруючи в Хім, але і страждаючи за Хім, з похвалами, які будь ласка, ми молилися вам, відомі бажання нашого інтер'єру: З нами, і для нас ми будемо бачити всіх, хто просить Його благословення.

І я не залишаю всіх нас, щоб спалювати і життя потребує клопотання, і надати християнську смерть нашому шлунку безболісно, безшумні, мирні, Божественні таємниці поділитися, і всім в кожному місці, в кожній скорботі і ситуації, яка вимагає Його любові і допомоги, Його велика милосердя подарує, щоб грація Божої і вашої теплої експозиції, душу і тіла завжди залишається, славивши дивний в Його святий Бог Ізраїлю, не знімаючи Його допомогу від нас в нинішній і вік. Амен.





Барбара. Вона вважається патронатом норів, військових, артисанів, торговців, моряків і мандрівників. У цей день популярно називають «нянським святом», адже Барбара є захисником жінок, особливо вагітних, і покровителькою всіх жіночих професій.

Виставки на День Святого Варвари як свято потрапляє на Різдвяні кріпленняУ цей день не можна шумувати, перекусити і пити спирт. Їжа повинна бути худою. Всі жінки заборонені від важкої роботи. Допускається тільки рукоділля. Наші предки кидаються до обробки рукоділля на день Барбарина. Вважається, що сьогодні продукт поглинає частинки Господнього.



ДепозитФотогалерея

Коли вони вийшли на роботу, дівчата були закріплені і сказали: «Ст.Барбара пришивали хребти з золотистими нитками і навчили нам, як їх зшити. й

Народні знаки на День пам'яті святого Варваріна відзначають підхід до День Святого Миколаяй «Ніколас III ходить на землю». Свава є батьком, і Барбара є матір'ю. Не відсвяткувати Миколая, відсвяткувати матір і батько.

р.



З 17 грудня денне світло збільшує «на курячому кроці»: «Барбар’ян нічного стела, загинув дні». Також у людей є безліч ознак, пов'язаних з цим святом.

Народні знаки на День Барбарина
  1. Варюка приїжджає - подбайте про ніс і вухо.
  2. Якщо він холодний зовні, він прослужить довго.
  3. Теплий день Святого Варвари обіцяє хороший урожай льону.
  4. Якщо захід світлий і насичений, погода буде сонячною і прозорою.
  5. Якщо напередодні дня Варвари є багато зірок в небі - почекайте холодної погоди, якщо небо тьмяне і похмуре - тепле.
  6. Будь-який, хто спить на Барбарі, буде спати цілий рік.
  7. Якщо ви вкрасите з Барбари і ви не зловили, ви будете вкрасти цілий рік і ви не будете спіймані.






ДепозитФотогалерея Звісно, народні знаки про те, що і народні знаки залишаються в нашій пам'яті в складі історії. День Святого Варвари Це свято, щоб бути проведеним в медитації та молитві. Нехай Свята мучениця допоможе всім людям знайти свій шлях до Спасителя і зміцнити свою віру.





Пам'ятайте, що новорічні свята підіймуться, і з ними чудовий бенкет святого Миколая Чудотворця. У цей день прийнято запитати про підтримку небесних сил, щоб майбутній рік був безглуздим у всіх подіумах.

Відпочивали зимові свята з чистою душею та чистими думками. Не боятися йти до церкви і подякувати Господі, бо тільки молитва може врятувати і допомогти в досягненні цілей і планів. Може Бог захищати і захищати вас всюди. Амен.

Чи подобається вам статтю? Не забудьте привітати всіх Барбарарів з Днем Ангела!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное