Стиль Tina Kandelaki

У більш ніж 15 років кар'єри Тіна Канделакі, яка нещодавно виповнила 43, вирушила з ексцентричного ведуча, шокуючи аудиторію з її чарівними нарядами і зачіски, до строгого бізнесмена, стиль якого сьогодні пов'язаний з елегантними сукнями і класичними костюмами. Ім'я стиль Важкий для тих, хто утворився до кінця - іноді ведучий потрапляє в дивні експерименти, але вона точно може похвалитися своєю відвагою!





Редакція "Сайт" Я пішов на всі етапи перетворення стилю відомого телеведуча і вирішив дізнатися, які основні секрети приголомшливого зовнішнього вигляду Тіни Канделакі.

Як знайти свій стиль
  1. Боротьба квітів
    І хоча тепер телеведуча і бізнесмена Тіна Канделакі вибирає більш стримані класичні образи, кожен запам'ятовує дні, коли Тіна був сміливим експериментатором: лову макіяж, афро-курети, мати-на-піарлі, божевільні принти - це здається все! Не дивлячись на те, що її влові наряди обговорювалися значно більш активно, ніж її професійна діяльність на телебаченні.



    Початок роботи на програмі «Смартест» примусив представника змінити його образ. У гардеробі Тіни почали переважати речі класичного крою, хоча кольори і прикраси зберігають однакову буйку кольорів. Що можна сказати, помірна жінка?




  2. Назар
    Ще однією слабкістю ведуча є всілякі капелюхи, зокрема турбан. Незвичайна деталь шафи зовнішня кандельакі може поєднуватися з практично всім! Наприклад, вона колись вийшла в довгу і елегантну чорну сукню, доповнивши образ акуратним турбоном. З одного боку, це зображення здається досить екстравагантним, але з іншого - дуже вишуканим.
    82

  3. Модні експерименти
    Кнедельакі для екзотики в крові! Багато жінок в дорослому віці стають стриманими і надзвичайно небажаними експериментувати з зовнішнім виглядом, але Тіна готовий зробити цей день довго. Звичайно, з пурпурними тіні і індійськими робами, ведучий закінчений, але ось для зміни бізнес костюма для спідниці в квітці, а хутро пальто для кішок, що ведеться завжди готовий.
    Габаритний зображення

  4. соціальне
    Як громадський діяч, Kandelaki часто з'являється на різних заходах. Роль світлої леді для ведуча досить знайома, а вечірній гардеробний код перевіряється на найменші деталі - елегантні сукні з вишивкою, шовкові наряди, стримані розрізи і акуратні укладання.
    р.

  5. Фурний вентилятор
    Незважаючи на те, що кожен навколо плоско відмовляється від натурального хутра, Kandelaki робить протилежну - зірку зараз, а потім кладе на всі різновиди хутряних покриттів, що показує, що поважна жінка не може обійтися без якісного хутра продукту. Яскраві пальто чітко освітлюють робочі дні цілеспрямованої жінки!


  6. Бізнес Акумелен
    Статус генерального продюсера компанії Tina's шафи строгий, а її образ менш фривоус. Зірка менша і менша допускається з'являтися в громадських місцях у виявленні нарядів і з ловим макіяжом, а її основна зброя були білими сорочками, класичними штанами і спідницями нижче коліна. Посада телебоса перейшла до Тіни Канделакі на користь, і бізнес одяг виглядає гармонійно і продумано на зірці. Бізнес-стиль 43-річного Тини, хоча стриманий, але не нудний у всьому - телевізійна зірка вміло поєднує в собі базові класичні речі з яскравими елементами.




  7. Спортивний стиль
    Здоровий спосіб життя все ще в vogue, і здається, що на знаменитостях соціальних мереж менше і менш ймовірно бачити фотографії з соціальних подій і все частіше з тренажерного залу. Натисніть кубики та консервовані бутонки є набагато більшою причиною для гордості, ніж ексклюзивні дизайнерські сукні та сумки. Tina Kandelaki не виняток. На сьогоднішній день вона є генеральним директором спортивного каналу «Матч ТВ», і тому не думають про відставку в особистих спортивних досягненнях. На 43, ведучий неабашно показує сталеві абс і акції, що обертаються її в купальнику з послідовниками на соцмережах.






Не можна сказати. Як старий Tina Kandelaki?й Шукаєте трансформацію стилю популярного ведуча, ви усвідомите, що на 25 Tina точно знає, як виглядати на 40, а в 43 вона навіть не дасть 30!

Це примітно, що сама Канделакі не вважає себе красивим, і часто жартами на цій темі: «Для цього дня друзі з Грузії зателефонують мені, і вони не можуть зрозуміти, як я вводити в оману землю і як хтось вірить, що я красиву! Я середня східна жінка, нічого надприродного про мене.

Як одягатися в 40? Звісно, насолоджуйтеся модними тенденціями і робіть це мудро! Зріла жінка - один, хто цінує комфорт, знає про особливості власної фігури і знає, як завжди виглядати приголомшливо. Вам подобається стиль Tina Kandelaki? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное