Секрет молоді Жанна Apple

Важко вірити, що жіноча і ніжна актриса Жанна Яблука вже 54 років. Після того, як він виглядає не гірше 15 років тому, коли він став широко відомою завдяки серії «День Бальзакова, або всіх чоловіків їх ...». Єдине, що змінено колір волосся. Тепер Жанна це ніжна блондинка, не гаряча рудоволоса. Цікаво, що актриса проти операції та зловживання косметологією та захищає її природність.





Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися і, звичайно, розповісти вам, як Жанна Епп керується збереженням життя. молодість І красива фігура.

Незважаючи на гарний зовнішній вигляд, Жанн Яблет називає себе реальною ліньою особою, яка піклується про себе. У кожному інтерв'ю актриса стверджує, що гени є найбільш важливим для краси.

«Це не дуже моя робота, це мій батьки», дякую вам маму і таду за генетику». І як для зовнішнього вигляду – позицію зобов’язується, я повинен порадувати своїх глядачів, своїх улюблених синів, щоб вони горді мене. Крім того, вона вважає, що кожна актриса має власний зест і зміна зовнішнього вигляду.





Вона сама пощастила змінити форму носа і посипати зморшки на обличчі. Але, алас, акторка театру і кіно потрібно показати емоції, що блокують різні наповнювачі. І зв'язатися з пластичним хірургом, на її думку, ви можете тільки на початку своєї кар'єри, коли ви ще не знаєте. У 2002 році Жанна Яблука мала сумний досвід з використанням ботокса, коли вона не могла перенести м'язи обличчя протягом 3 місяців.





Актриса відвідує косметолог і перукарня 1-2 рази на місяць. Вона очистить і лупи для видалення залишків важкого етапу макіяжу з шкіри. Жанна - це гарне очищення, що допомагає шкірі підтримувати молодість. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. У житті вона любить натуральний макіяж, але її очі люблять фарбувати з яскравою тушкою.

3610Р. 4200Р.



Вона, безумовно, має засіб зволожування її обличчя. Вона кілька разів на день обприскує ароматичною водою на обличчі і тілі, тому що під час екскурсії шкіра дуже сухий. Вона також консультує всіх, щоб пити багато води і спати більше: «Муч, багато сну без снів, багато води без газу!» І запорука жіночої краси є спортом і інтимними відносинами з чоловіком. Це два основних. молодість?





Актриса не тільки проводить кілька днів на тиждень в тренажерному залі, але і користується боксом, плаванням і періодично відвідує масажний терапевт. Але дотримуватися правильного харчування Жанна набагато складніше. У численних інтерв'ю акторка неодноразово відзначила, що вона і її сини люблять харчуватися смачною їжею.





Жанна Яблука любить витрачати час на плиту. Звісно, вона любить французьку кухню, адже назва отримала від діда Артура де Яблука, французького аристократа, засновника генетичної інженерії. І кращі помічники для підтримки хорошої форми вважають чистою водою і сиром сиром, для якого вона не застигає йти на ринок. Хороша закуска, на її думку, салат з моркви, буряка і огірка, приправлений майонезом.





Жанне яблуко має природну харизму і спокій, що додає її особливу чарівність. Вона навіть погоджується, що вони визнають її на вулиці не коли вони бачать її, але коли вони чують голос. Особливий спосіб бесіди відрізняє її від загального фону акторів, і хороший зовнішній вигляд і фігуру тільки прикрасить. Тому ви завжди повинні підтримувати вашу особистість, не просто зовнішній вигляд.

Про красу таємницю актора Равшана Куркова.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное