Інструкція по підготовці манжетів з варенням

Коли немає достатньо вільного часу, але я хочу щось смачне для чаю, я отримую цей рецепт з моєї кулінарної книги. Берлін Муфіни "Капітальні речі" Відмінно і легко приготувати випічку, яка приємно здивує і порадує всім вашим господарям.

Муфіни - ароматні, ніжні і повітряні, а Берлін вони називаються тому, що всередині вони мають начинку майже як Берлінські пончики. Найприємнішим є те, що ви можете використовувати будь-яке варення (головно бути товстими), хоча особисто я віддаю перевагу більшості з смородини.



ДепозитФотогалерея

Home Muffins Сьогодні редакція "Сайт" Розкажіть, Як зробити манжети з секретом. На основі Берлінського тіста!



ДепозитФотогалерея

інгредієнти
  • 240г борошна
  • 1 ст.л. розпушувача
  • 1,5 ч.л. меленої кориці
  • 1 яйце
  • 130г цукру
  • 260г молока
  • 80мл рослинне масло
  • 4 ст. л.


р.

ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Запитайте на борошно. У зручному контейнері змішати борошно, розпушувач і половину чайної ложки кориці.

    ДепозитФотогалерея

  2. У окремій мисці збийте яйце до легкої піни, потім введіть 90 грам цукру, рослинного масла і молока. Стирайте все разом. р.



  3. Додаємо в яєчну суміш борошно і знову перемішуємо.



  4. Поверніть на духовку, щоб прогріти, а паралельно відкрийте баночку варення. Композиція краще підійде. Але ви можете використовувати все, що ви маєте. У фаршированих формах викласти столову ложку тесту, а потім чайну ложку варення.



    ДепозитФотогалерея

  5. У верхній частині варення знову покласти тісто досить, щоб покрити варенням. Змішайте залишилися 40 грам цукру і чайну ложку кориці, посипаємо муфіни зверху.



    ДепозитФотогалерея

  6. За 20-25 хвилин при температурі 180 градусів. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою.

    ДепозитФотогалерея

  7. Так, манжети готові. Бодибилдерши!



    ДепозитФотогалерея


Редакція Муфіна є однією з найпростіших видів десерту. Навіть дитина може зробити це Саме тому кожна господиня в арсеналі повинна мати пару хороших рецептів для муфінів, які можна приготувати для вечері, а для зборів по чашці чаю з друзями.

Так що я пропоную вам ознайомитися з 3 більш чудовими і дуже простими рецептами. Насолодіться Вашим улюбленим!





ДепозитФотогалерея

Берлін мафіни «Капіталові речі» перетворять на приємний, теплий і незабутній сімейний обід або сніданок. Кекси маленькі, тому легко захоплюються на обох щіках. І найголовніше, це чудовий варіант випічки в поспіху, який обов'язково допоможе вам більше, ніж раз!

Поділіться цим рецептом з друзями, бо завжди приємно поділитися.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное