Що потрібно знати про самооцінку

Для кожного з нас важливо потурбувати і любити. І багато людей думають, що для цього вам потрібен привабливий вигляд, адже це єдиний спосіб, який ви маєте шанс на любов. Але це далеко від точки, як говорить психолог Михайло Лаковський.

р.



Сьогодні "Сайт" Я поділуюся порадами відомого психолога і розповість вам, Як любити себе і збільшити самооцінкуй

Лабковський стверджує, що абсолютно все в житті залежить від того, як людина лікує себе. Не дивлячись на зовнішній вигляд, а не будь-які спеціальні здібності або таланти впливають на ставлення інших до нас. Це тільки впливає на те, як ми відчуваємо і що ми транслюємо в світ.



ДепозитФотогалерея

Labkowski коментує: «І зараз, день після дня, я дивитися гарну сексуальну красуню з хутром над передбачуваними недоліками їх зовнішнього вигляду. Чоловіки теж іноді борються, але не дуже самотні - це не так важливо для них бути красивими, щоб заробити гроші.

Жінки катування себе з дієтами і тренажерами, стерти в обличчя будь-якого, каблуки є monstrous. Це дрібно. Але пластик! Нож хірурга! Таке самоплетіння прирівнюється мазохизмом, а ті, хто робить це просто нещасливими жертвами, готові робити все, щоб любити їх. Абсолютно.





Всі маніпуляції з зовнішнім виглядом, згідно з Лабковським, це від самодобрату. Це не має сенсу. Ви можете зробити губи, ідеальне тіло і розкішне волосся, але захід від самооцінки не зовнішній вигляд.

Ввічливі люди не звертають увагу на зовнішній вигляд, для них практично незворотні. Українські підручники / Всесвітня історія / Всесвітня історія, наука і банальний досвід життя довели її більше ніж один раз: ні зовнішній вигляд, ні високі моральні якості грають будь-яку роль у любові, привабливості та ставлення інших до вас.



ДепозитФотогалерея

Погляньте на знаменитості світу: Чоловіча любов Нікола Кідмана або Івана Ленона. Звичайні люди, без зайвого зовнішнього вигляду. Але щасливий.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Найпоширеніший приклад Марілін Монро, який був найбільш бажаною жінкою на планеті. Про 90% чоловіків мріяли про неї, але вона була безсоння і нещастя. Тепер суддя, як важливий зовнішній вигляд.



ДепозитФотогалерея

Ви хочете бути красивими або щасливими? Якщо другий, то потрібно змінити не зовнішній вигляд, але самооцінка. Зовнішній вигляд є дуже суб'єктивним поняттям. Це те, що ви бачите, коли ви дивитеся в дзеркало. Якщо ви любите себе або не є основним питанням.

І тут приходить самооцінка, самолюбство і впевненість. Очевидно, що це не відбувається з нуля. 99.9 відсотків. самовизначення Це сталося в дитинстві і під впливом батьків. Є простий кореляція: якщо батьки були низькою самооцінкою і не підтримали дитину, то він буде однаковою проблемою.

Якщо дитина розповіла як дитину, що вони не можуть впоратися, що вони занадто маленькі / копляться на що-небудь, то вони візьмуть їх у доросле життя. Ніщо буде змінюватися, він просто повторить той самий сценарій. Якщо мама йому сказали, що він повинен бути хорошим, то він перенесе це ставлення до дорослого. Хто буде любити вас, якщо ви не добре?



ДепозитФотогалерея

Якщо людина виростає з почуттям, що любов має бути заробленим, що ніхто не буде любити вас нікому, то його поведінка буде доречним. І з цього випливає всі експерименти по появі, таланти і все інше. Так, я дізнаю, як приготувати смачний борщ, я буду виглядати красиво, що коли я буду любити.

Кожен любить їх, хоча це неприродно. Відповідні люди будуть відреаговані цією поведінкою. Конфіденція - що приваблює. Це не просто її, хоча.

Лабковскі каже: «За любов, любов або пристрасть до того, що людина повинна, як кажуть, «хока». І ось ловить не ідеальну форму носа, плоский живіт або красиве волосся (крім першого моменту, в якому все може закінчитися).

Несвідомо ловить щось з дитинства, об'єднання, схожість, запах, жест, спосіб розтирання кнопки, тембр голосу, коротко, деякі деталі нагадують батьківський будинок і батько протилежного сексу. Ця асоціація не обов'язково повинна бути щасливою. І проти цих всіх хитрощів, пластмас, суконь і вірту.



ДепозитФотогалерея

Для любові немає зовнішнього вигляду, існує тільки характер, і лояльність до себе. І тільки це може викликати повагу, за ланковського. Що робити, якщо це недостатньо? Розробити себе, свої якості і індивідуальність. Не варто скуштувати себе або спробувати будь-ласка.

Що ще потрібно знати про самооцінку? Якщо це невисоке, то ваше життя важко, як говорить психолог. З'ясуйте, як дізнатися, що таке самооцінка.

Знаки низької самооцінки
  1. Ви відчуєте себе, ви відчуваєте винний.
  2. Ви впевнені, що життя не є справедливим.
  3. Ваша дитина або жінка не задовольнять ваші очікування.
  4. Ви отримуєте ревнощі, і ви постійно порівнюєте себе іншим, часто до своєї переваги.
  5. Будь-який вибір неправдивий (для мене це занадто багато, я не гідний).
  6. Ви залежитьте від думки інших.






Якщо принаймні один пункт про вас, то обов'язково - у вас є низька самооцінка. Що ми робимо про це? По-перше, усвідомити, що у вас є така проблема. По-друге, припиніть відключення всіх проблем. І найголовніше, щоб почати наступні бажання, щоб любити себе безумовно, як і для чого ви, щоб дозволити собі мріяти і прагнути до чогось.

Labkowski коментує: «Ви читаєте його, ви зрозуміли це, але що далі?» Я відповість, що це абсолютно необхідно для роботи над прийняттям себе, як ви. Ну, наприклад, намагатися забезпечити себе максимальним психологічним комфортом, поважати ваші бажання, приділити час (і гроші), спробувати насолоджуватися життям, за смаком його, насолоджуватися нею.

Завдання полягає в тому, щоб зробити брак любові, заповнювати порожнечі, які утворилися в дитинстві і молоді. Не дивлячись на те, що ми можемо самі зателефонувати одержувачу. й





ДепозитФотогалерея Основна мета цього полягає в тому, щоб дізнатися себе. Не тому, що ви втратили вагу, знайшли роботу або робили спорт, але так само, як це. Не судити себе по появі або моральних якостей, не порівнювати з іншими. Не чекайте всіх, щоб зробити вас щасливими.

Люблю себе першим, зробіть себе щасливим. Якщо ви усвідомите, наскільки важливі і значущі ви самі.

Цікаві думки психолога Лабковського? Далі читайте нашу статтю про те, що дійсно лежить секрет привабливості жінок.

І ще раніше ми ділимося з вами 7 кращих порад для жінок Михайла Лабковського щодо сім'ї, відносин та особистих проблем.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное