Як зробити закуску з вафельних тортів

Практика показує, що чим менше ви мене з блюдом, тим смачніше він вийде і буде любити більше в домашніх умовах. Скільки разів я шукав деякі складні рецепти, працювали на кухні протягом декількох годин, а потім щось не працювало і все пішли на відходи. Я люблю прості рецепти, для яких є достатньо інгредієнтів, які завжди під рукою.

р.



Сьогодні видання. "Сайт" Він передає цей рецепт з вами і розповідає про те, як приготувати. руді і вафельні торти.

Вафлі торт закуски Інгредієнти
  • 500г свинячий фарш
  • 200г твердих сирів
  • 6 яйця
  • 2 листи вафельних тортів
  • 0,5 ч.л. Французька зелень
  • 0,5 ч.л. сухого часнику
  • титьки
  • рослинно-масляний
  • сіль і перець


Підготовка
  1. М'ясо замочують трохи солі і перець за смаком, додають спеції і часник. Дотримуйтесь одного курячого яйця в ньому і змішайте його добре. Розділіть м'ясо навпіл. 5840 2001

    ДепозитФотогалерея

  2. Промийте під проточною водою, висушіть і подрібніть. р.

    ДепозитФотогалерея

  3. Сир натрію на великій тертці.



    ДепозитФотогалерея
  4. Змастити вафельні листя з фаршем, а зверху посипати сиром і кріпити. У цій формі залиште тістечка на 5-10 хвилин, щоб вони пом'якшилися. Формуйте рулетку скоринки, загорніть їх в харчову плівку і відправте їх в морозильну камеру протягом 2-3 годин. Р



  5. Потім вийняти заготовки з морозильної камери, залиште на 20 хвилин, а потім порізати по колах, не густіше одного сантиметра. Один рулет робить близько 20 скибочок.



  6. Тепер готуємо глину. Для цього збити залишилися яйця, додавши трохи солі і перцю. Кожен шматочок добре замочений в намистині і обсмажують по обидва боки в олії. Коли є золотиста скоринка, можна стріляти. Насолоджуйтеся смачними стравами та снеками! 13050 р.





Це найкращий. Закуска! Рулетки дуже ароматні і смачні. По-перше, вони відкидаються в одному сидячому стані, особливо якщо сім'я велика. Я не маю їх, тому я готую їх часто. Спробувати, діти оцінять це!

Вам подобається незвичайні закуски? Потім спробуйте наш рецепт для картопляних рулетів alupatra, які переможе ваше серце. І не забудьте про рецепт дивовижні фаршировані сушарки, які готують в двох підрахунках.

Чи подобається вам рецепт? Поділіться своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное