Що таке хороший батько.

У будь-якому місці ви знайдете поради щодо виховання дітей. Деякі кажуть, що потрібно бути строгим, інші наполягають на ліберальному підході. Важко вибрати одну річ. Як планувати тут батько? Dima Zitzer, доктор медичних наук, директор Інституту неформальної освіти (ІНО), стверджує, що він не підніме своїх дітей.





Він пояснив, чому не варто готувати дітей до життя, не потрібно їх виготовити і не можна зіпсувати любов'ю. "Сайт" поділиться своїми думками з вами. Вчимося.

Якості доброго батька
  1. Зупинити підняття дітей.
    Зіццер каже: «Я не підняю своїх дітей». Вони виростуть, щоб бути хорошими людьми без моєї освіти. Учитель вважає, що термін «освіти» занадто грубий і суворий. Припустимо, що вчитель завжди знає, що це правильно, але це самовідданість. Ви можете впливати на дитину на ваш приклад, але ви не можете постійно завагітніти простір і розповісти йому про те, що він повинен виглядати. Ви можете зробити паралельно з стильом одягу. Якщо батьки постійно розповідають своїм дітям, як одягатися, вони ніколи не матимуть власного стилю. Те ж саме стосується виховання батьків: діти бачать, як ви одягнете, як ви спілкуєтесь, і що ви любите. Цей спосіб ви вплине на дитину ще більше, ніж ви хотіли б.



    ДепозитФотогалерея

  2. Дізнайся з дитиною
    Кожен знає ситуацію: ви переглядаєте телевізора або читання, і дитина навколо. Що ми кажемо йому в таких випадках? Щось таке, "Чи щось робити". Це автоматична реакція, але ви повинні боротися з нею. У зв’язку з такими фразами дитина розвиватиме модель «і не хочу бачити і приймати мене як я», і буде важко змінити це. По-перше, зайдіть глибоке дихання, перш ніж відповісти на дитину. Це дасть вам другу і половину, щоб думати про ваші слова і знайти відповідь. Здоров'я. батько - запорука правильної освіти.



    ДепозитФотогалерея

  3. Не покарати дитину.
    Яка точка покарання? В основному, ви покараєте дитину, щоб не лікуючи спосіб, щоб вони були І покарання завжди приниження. Якщо ви думаєте про це, ви дізнаєтеся, що це не просто мертвий кінець, але дорога до абіс у відносинах. Коли ви покарали дитину, ви повернете покарання в минуле. Учитель каже: Покарання псує відносини, чи думають дитина це ярмарок або ні. Після 7 років батьки не можуть робити помилки, але після 7 дітей розуміють, що мама і тато не завжди вірно. І накопичуються гравії. й

    І це нормальна практика. У Швеції незаконно збити дітей на законодавчому рівні.



    ДепозитФотогалерея

  4. Дізнайтеся про апологізацію.
    Не можна пропустити, як діти. Саме тому апологізація дитини є потужним актом. Дорослим думають, що вони мудрі, і іноді вони не можуть визнати своїх помилок. Але вони повинні бути визнані таким чином, щоб дитина дізналася про вас. Коли ви неправильно, запитайте дитину про прощення. Ви отримуєте кращий і зрозумілий приклад для вашої дитини.

    ДепозитФотогалерея

  5. Стоп «підготовка вашої дитини для життя»
    Сам парадигм досить дивний. Ми завжди говоримо, що життя почнеться тільки після того, як ми стаємо дорослими. Але це не так, життя починається на пологів і триває постійно. Не потрібно намагатися підготувати дитину до іншого життя, нехай йому просто жити, і це все. Діма Зіцгер каже: «Ми намагаємося навчити дітей щось сьогодні, навіть якщо у нас немає ідеї, що наше життя буде як в майбутньому, так і не зробили наших вчителів (але, що варто знати).» Далі залишається спостерігати і навчати себе. й



    ДепозитФотогалерея

  6. Задня дитина
    У нас є люди, які завжди підтримують нас і люблять нас. Це не означає, що ви завжди можете сказати, що це означає, що вони будуть підтримувати вас навіть якщо вони не згодні з вами. Ви повинні бути надійним для дитини. Дуже важливо знати, що у вас є люди, які люблять вас, незалежно від чого. І тоді ваші можливості безмежні, адже ви можете стати для дитини, що ви завжди мріяли.

    р.



    ДепозитФотогалерея
  7. Ви зможете самі сміятися.
    За час перебування батьки є абсолютними. У віці 6 років він починає розуміти, що його батьки можуть бути неправильними. Він приходить до розуміння, що якщо мама говорить: "Я поцілунку і все пройде", то нічого не відходить. Вивчайте себе, щоб уникнути невдачі. Нехай ваша дитина знає, що ви можете бути неправильними, ви можете сказати щось приступне. Так що дитина може сперечатися з вами і навіть сміятися без закінчення. Це важливо для підтримки нормальних відносин.



    ДепозитФотогалерея

  8. Люблю дитину.
    Учитель вважає, що дитина не може бути зіпсована любов'ю. Він каже: «Я не розумію, що таке «памперінг». Якщо ви любите когось, ви хочете зробити їх щасливими. Якщо я люблю тебе, я покажу вам те, що це означає любов. Збереження важко. Це не означає, що я продаю нирку, щоб купити вам новий іграшка. Я завжди погоджуюсь з вами. Але якщо ви дійсно хочете щось, і я маю нагоду подарувати вам, чому слід відмовитися? ?

    Не заперечувати дитину, що він дійсно хоче, мрії. Вони навчаються любити, дарувати і дарувати любов іншим.





    ДепозитФотогалерея


Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення. Вони навчать вас любити дитину, не просто підняти її. Це мистецтво, яке кожен з батьків повинен вчитися. Щиро вітаємо вас і ваших дітей!

Всі помилки в освіті потім перетворюються в комплекси. Повідомляємо, як зібрати дитину без комплексів і з нормальною самооцінкою.

Дізнайтеся, як зупинити іммосування гендерних стереотипів на вашій дитині.

Що ви думаєте про ці правила?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное