Інструкція з приготування сиру з кунжутом і кунжутом

"Що ми маємо на сніданок сьогодні?" - фраза я зазвичай чую у відповідь на мої спроби прокидати дочку або сина вранці. І чим краще смаки, тим більше шансів я не бігу з Ліза або Андрієм за перший урок до школи, адже ми знову пізнаємо.

Гарний сніданок. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Я єдиний, хто піклується про те, що це корисно, тому мені довелося приїхати з великою кількістю цікавих варіантів, включаючи мій улюблений. млинці Сесум.

р.




Сир з сиру з сиру смоліна І навіть всередині них солодка банан, завдяки чому вони виявляються незвичайно апетитними і ніжними.

Коли моя сестра вперше засмажена ці млинці, вона сказала, що вона ніколи не була смаку сніданку! І мій чоловік сказав, що він теж, і я думаю, що вам сподобається, шановний читач.

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як приготувати. млинцій Не більше половини години!





інгредієнти
  • 300г сир
  • п.5 банан
  • 1 ст.л. сималіна
  • 1 яєчний жовток
  • 1 ч.л. молока
  • 1 ст. цукру
  • 3-4 ст. кунжуту






Підготовка
  1. У сухому каструлі кунжутному кунжуті до світло-золотого кольору.



  2. Зріжте банан в тонкі кола, ретельно поламайте сир. У зручному контейнері поєднують сир і банан. Зріжте їх на однорідну масу.



  3. У окремому контейнері поєднують жовток одного яйця, молока, цукру і манку. Подивляйте його акуратно. Залиште наполягати 2 хвилини, щоб манка набрякла.



  4. Залийте яєчну суміш в сир і починайте утворюючи сирники. Насос пісочків в злегка відсмажений кунжут.



  5. Покрийте чашу пергаментним папером, потім викладіть сирники зверху і вставте в духовку. Чізкейк Bake за 25-30 хвилин при температурі 180 градусів.



  6. Нехай сирники охолонуть і кладуть їх на тарілку. Подавати зі сметаною або варенням. Бодибилдерши!





На жаль, половина моїх друзів не знає, як варити млинці. Найчастіше, згідно з деякими дуже гарячими господинями, вони отримують щось нагадують смажену лінолеум. Чому це так, тому що це блюдо любиться всім, поважним і дітям в сирках не відроджують душу?

Я раджу дізнатися 5 секретів і тонкощів приготування ідеального сирника. Вони не горять зараз!



Який ваш улюблений рецепт сніданку? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное