Інструкція по підготовці Француженки

Я люблю все про Францію. І варіння не виняток! Я приніс смачний рецепт з поїздки в Париж. Корицяй

Навіть найсірий ранок буде чарівним, якщо ви подаємо їх на сніданок на чай або каву. Неважливо, скільки булочок, які вони випікають, ніколи не було шансу, щоб вони не працювали. В результаті завжди добре!





Ukrainian Buns Сьогодні редакція "Сайт" Хочу поділитися з вами, шановним читачем, великим рецептом. смачні французькі бучкий Крунчи, з приємним ароматом кориці!





інгредієнти
  • 500г борошна
  • 200 мл молока
  • 200 г цукру
  • 200 г вершкового масла (можна замінити маргарином)
  • 2 яйця
  • 1 ст.л. сухих дріжджів
  • 1,5 ст.л. крохмаль
  • щіпка
  • фургон
  • мелена кориця






Підготовка
  1. По-перше, встановіть в сторону 50 грам вершкового масла і 4 столових ложки цукру. Вони будуть корисні для тесту. Для приготування начинки в зручному контейнері змішайте 150 грам олії (можна замінити маргарином), крохмаль і цукор. Подивляйте його акуратно.





  2. Щоб приготувати тісто в глибокій мисці, залийте теплим молоком і додайте дріжджі, щіпку солі, цукор (який встановлюємо на початку). Процідіть все добре, поки всі інгредієнти повністю розчинені.



  3. У рідкій суміші додайте щіпку ваніліну, 2 яйця, 50 грам розтопленого масла або маргарину. Поступово додайте борошно. р.



  4. Змішайте тісто ретельно. Він повинен бути м'яким і еластичним.



  5. Робоча поверхня посипається борошном трохи, розкачати тісто пальцем товщиною. Посипаємо тісто корицею зверху. Вершки зручніше застосувати виделкою. Перед початком роботи краще розділити тісто на 2 рівні частини і стільки частин крему.





  6. Розгорніть тісто в рулон (не дуже щільно, щоб булочки були кудись йти вгору). Зріжте рулон на шматки.



  7. Перемістити бункери до скибочки каструлі на короткій відстані один від одного. Покрийте бункери з серветкою і дочекайтеся, поки вони підвищують обсяг. Не займе більше години, але можна довше триматися.



  8. Покладіть бункери в попередньо розігрітій 180 градусів духовки. Вони готують не більше 15 хвилин.



  9. Саме тому готові французи корицею. Бодибилдерши!





Також я пропоную вам рецепт для справжніх англійських коронів, згідно з нашими яблунями, без яких британський просто не представляє ранкову чайну вечірку. У Сполученому царстві п'яний чай з коронами є тією ж традицією, що їсти ранковим крісантом у Франції.







Навіть мій мама-в-право, який працював шеф-кухарем кондитерських виробів протягом багатьох років, оцінив аромат і смак цієї їжі. Французьке тістечка! Ці булочки будуть чудовим доповненням до ранкового сніданку.

Інколи Приготуйте їх на склад і зберігайте їх в сумці в холодильнику (можна заморозити їх). Чоловік любить їх холодним з вершковим маслом і сливовим джемом, а син Андрюшка кладе їх в мікрохвильовці за хвилину і отримує абсолютно свіжі бункери.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное