Як дізнатися рано

Як ви відчуваєте цей ранок? Особливо якщо вам потрібно рано, і попереду зайнятого робочого дня і хмарної погоди поза вікном?

Я часто чую від друзів і колег, які відчували себе вранці, не тільки починаючи з дня! Що? свіжість Чи може бути мова?

Ви коли-небудь був пізно до того, як ви навіть залишив будинок? Ви не хочете, щоб почати свій день різними способами, щоб ви могли це зробити?





Як дізнатися сьогодні "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, 7 порад. Як дізнатися рано Зупиніть капелюхи світу, коли ви прокинете. Стоп відштовхує себе!





  1. Шоколад, кава та вино перед сном
    Щоб отримати достатній сон, цикл сну повинен бути безперервним. Чи знаєте ви, що 4 години сну може бути достатньо, якщо у вас є глибокий сон? Але тут важливо не переривати сон! Одна з найпоширеніших причин нічної безсоння є бідним харчуванням. Деякі продукти діють на травну систему, щоб ви буквально не могли добре спати! Кава, червоне вино і шоколад є одним з найбільш яскравих прикладів таких продуктів.

    Р



  2. Хороша причина є запорукою успіху
    Вам необхідно мотивувати. Якщо ви не маєте важливої причини, щоб отримати рано, ви ніколи не навчитеся це зробити. І ця причина не повинна бути з категорії, вам потрібно, щоб отримати бонус, який з'явиться після того, як ви отримаєте, і вона повинна принести вам задоволення. Незалежно від того, яка причина, яку ви виявите, вона не завадить вам від того, щоб відірвати вашу тривогу. Наприклад, для того, щоб не закохатися, я відразу піду, щоб зробити каву і почати свій ранок з його смачним ароматом. Це мій найкращий спосіб отримати рано!





  3. Дизайн спальні
    Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Важливо враховувати як колір стін приміщення, так і візерунок постільної білизни. Важливим фактором є подушка, на якій ви спати: вона повинна бути комфортною і не дуже високою. Ви також можете розмістити ліжко таким чином, що ранкове сонце буде сяйво прямо на очі, тому ви точно не будете спати довго.





  4. Зупинити натискання.
    Пам'ятайте, що наслідки вашого «просто 5 хвилин!» Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Я, що сталося! Кожна хвилина, яку ви проведете в ліжко, може зробити вас знову засмагою.





  5. Графік роботи
    Багато людей думають, що ранній підйом починається вранці, але це далеко від правди. Перш за все, потрібно налаштувати себе на успіх з вечора. Поспішайте сидіти менше на комп'ютер або телефон перед сном. Надмірне світло з помітною пропорцією синього спектра перед сном негативно впливає на якість сну. Так, одна або дві години перед сном, відключіть всі ваші гаджети і фокусуйте на собі.

    Вирішіть з вечора, що ви будете носити вранці, що ви будете їсти сніданок і який бізнес ви вирішили завтра. Подумайте про день вперед і уявіть свій ідеальний ранок.

    778341



  6. Це хороший час для вправ.
    Ваша вправа починається з ранку, що посідає. У той же час не повинно бути гострим, інакше ви ризикуєте витягнути ногу або назад або отримати затиск у подарунок. Розтяжки ретельно і солодко! Коли ви вийшли з ліжка і мити, не забудьте вправо, це допоможе поліпшити настрій і допомогти вам зібрати і концентрувати протягом дня. Навіть найпростіші вправи, такі як біг, призводять до того, що мозок сигналізує про випуск ендорфінів в кров, які знімають симптоми стресу, втоми і іноді навіть болю.





  7. Скло швидкої теплої води
    За допомогою декількох досліджень, як ми підтримуємо питний режим, коли ми прокидаємо вранці, має критичний вплив на наше здоров'я і свідомість. Просте скло теплої води в ранок прискорює обмін речовин, допомагаючи вам прокидати швидше і відразу відчути швидкість енергії!





Радою редакційної колегії є циклічний процес, який складається з швидкої фази і повільного. Цей цикл триває близько 1,5 годин. Щоб повністю відпочити, людина потребує 5 циклів.

Для того, щоб прокидати, відчути життєрадісний і енергійний, потрібно розрахувати час пробудження, щоб сигналізація дзвонила в момент, коли ви будете в швидкому фазі сну. Це в цій точці, що легко повернутися до реальності.

Я пропоную вам ознайомитися з столиком, за допомогою якого ви можете легко розрахувати час, коли вам необхідно перейти до ліжка.







Похід на рано вранці, повний ентузіазм і енергією є завданням, що кожен може зробити. Опанувавши цю чудову майстерність в повній мірі, ви відкриєте безліч можливостей, які зроблять ваше життя краще!

Після тижня раннього регулярного підйому ви звикнете до цієї корисної звички і подивитеся, як вона буде впливати на здоров'я. спосіб життя! Ви встигнете зробити набагато корисніше речі в день, зупинитися і пізнати.

Поділіться цими корисними порадами з друзями в соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное