Що таке один мама дійсно feels подібно

Кількість жінок, які займаються вихованням дітей самостійно, постійно зростає. Тільки в Росії кількість однодумців в мільйонах, а середній вік таких жінок коливається від 25 до 30 років. Для деяких. батьківство Розумний вибір, для інших – несприятливе поєднання обставин (непланована вагітність, розлучення або погіршення). Але для тих і для інших жінок це не просто, і ось чому.





Редакція "Сайт" Я дізнався, що одна мама дійсно відчуває себе як. Будь ласка, зв'яжіться з нами

Одні мами з дітьми я не планую бути одною мамою. Я впевнений, що більшість з нас ніколи не уявляли себе в цій ролі. Уявіть, що все буде складніше, ніж ви можете уявити. І я люблю мій син більше, ніж що-небудь, є дні, коли я відчуваю, як найгірша мама на планеті.

Це просто одна з реальностей одної мами - ви ніколи не відчуваєте себе, як ви робите досить, ви ніколи не відчуваєте себе, як ви є достатньо мами для вашої дитини.





По суті, будучи єдиною мамою є мільйон разів важче, ніж я міг уявити. Я втомився весь час. Я не пам'ятаю останнього часу, я не був вичерпаний. На деякий момент мій тіло навчився функціонувати практично без сну. Після важкої роботи дня, приготування вечері і введення сина до ліжка, я не бігу до ліжка, хоча я знаю, що це необхідно.

Коли мій син закохується, що в буквальному сенсі я можу присвятити собі себе. Звісно, за допомогою цього затишного моменту я вже втомився, але тільки пізно вночі і вночі я можу закінчити свою роботу, послухати свою улюблену музику і дивитися фільми, не мультфільми. Вдень тишу, що я пропустимий так багато. Мені потрібно.





Я щасливий, що мій син йде до дитячого садка і витрачає на половину дня, але для мене це не час для відпочинку. У ці кілька годин я повинен зробити багато різних речей: прибирання, дистанційна робота, приготування обіду, покупка, і якщо є достатньо часу – REM sleep, якщо очі повністю застрягаються з відсутністю сну.

Для того, щоб дитина не була, ніхто не поділиться побутовими обов'язками, ніхто не візьме дитину з дитячого садка, щоб втомлена мати могла відпочити.





У вас є дні, коли я мріяв про інше життя. Іноді я так втомився, що я не можу отримати і прийняти душ. Наприклад, якщо день до того, як я працював пізно або спробував покласти дитину на ліжко після погодинної талоні.

Я часто сниться, що на тих ночей, коли мій син прокине і не може спати, або вранці, коли він настає рано, хтось ще скаже мені, «Увійти, відпочивати, буду з ним». Хочу відпочити іноді, не турбуючись про що-небудь. Я не можу навіть пообідати з другом або влаштувати день самодогляду.





Мій син бачить батька кілька разів на тиждень за пару годин. І ніколи не бере його на ніч, тому я спробую витрачати ці безцінні кілька годин на термінову роботу. Моя екс-людія працює важко і витрачає час з нашим сином, коли він може, але я хотів би його взяти його довше.

Я знаю, як пощастило мені, щоб мати його в моєму житті. Я не відчуваю себе так щасливим. Я використовую для запису на мій звичок, практично блювоти його, щоб прийти і забрати сина принаймні кілька годин, щоб я міг прийти до мого почуття і зібрати свою силу.





Не можна пити з пустої чашки. Саме там, де одна мама є більшою кількістю часу. Ви повністю вичавили, але все ще знайдете сили, щоб отримати, заробити гроші, купити крупи. Ви вдягнете на сине коліно, варіть вечерю, поверніть на пральну машину (і якщо ні, закочуйте рукави і промийте руки).

Я роблю це кожен день, але я не знаю, як. Мій стакан порожній, але я тримаю його. Я маю, бо мій син потребує мене, бо він весь світ мені.





Як сильну і незалежну, як я здаю, я відчуваю себе різними всередині. Звичайно, є моменти радості в житті, але дуже важко насолоджуватися ними, коли тягар материнства потрапляє на крихкі плечі. На дні, як це, я ледь затримую себе від крісел.

Немає конкретної причини. Настає час, коли я відчую труднощі мого життя. А потім єдиний спосіб вийти з цієї держави, щоб дозволити собі ставити. Я не знаю, що це почуття!





У мене є прекрасний син, але я відчуваю себе, як я дав йому весь час. Він, як правило, отримує мати, голова якого розірвав від тисяч думок. Все, що він хоче, щоб мати, щоб грати з ним. А коли у мене є вільний момент, я сидю з ним на підлозі і я не можу зробити себе будувати будинок з Лего або грати з автомобілями.

Він не знає, що мій голова. Він розбиває серце! Особливо коли він sullenly slams lid мій ноутбук і попросить мене зупинити роботу. Він потребує мами, які будуть захоплюватися, кетчати і грати в залізничне разом. Він не розуміє, що я сидю на моєму комп'ютері, щоб тримати нас безпечно.





Одні матері страждають в тиші. Сім'я і друзі, хоча підтримувані, але вони ніколи не розуміють, як ми живемо і як ми дійсно відчуваємо. "Ви так міцні!" Я можу почути від скрізь. І ви посміхнуєтеся, Ні, я не сильний. Моє життя збирається пекти... фраза: «Я не знаю, як це зробити»

Я не знаю, як це впоратися. Нагадуємо мені, що я один мами, і я повинен зробити все себе. Моя тривога стає гірше. Ми беремо відвагу, подрібнюємо наші зуби і попередили, що все буде добре. Але всередині ми розбили. Ми хворіли. Життя однієї матері дуже складно. й





Одиночна мати багато дітей або одною матір'ю однієї дитини - ніхто не застрахується. Кожна мама, яка підняла і підніме дитину самостійно будує нове життя, намагаючись знайти баланс між батьківськими обов’язками і надію на жіноче щастя. Головне не сприймати дитину і труднощі долі, ані як перешкода до нового щасливого життя, а не як захист від самотності. Як ви знаєте, щаслива мама - це щаслива дитина!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Не забудьте поділитися своїми думками в коментарях нижче статті. До речі, сімейні експерти говорять про те, що шанси вдало одружитися з розлученням жінки з дітьми більше, ніж безкоштовна дівчина. Ось чому!

Ми також недавно говорили про те, чому зірка мами воліють підняти своїх дітей самостійно, як Шарон камінь.

: Скарга мама

Категории

Смотрите также

Новое и интересное