Як запікати торт без дріжджів

Причина смачного торта може бути не тільки свято Великодня, але і просто гарний настрій, поєднується з блискучим рецептом від моєї бабусі. Неважливо, скільки я відіграю з дріжджовим тісто, випікання все ще відбувається один раз. Величезний плюс мого бабуся рецепта для без дріжджового тіста для кулича це те, що він завжди виходить, і всього за годину.

Є збагачені дріжджі в траві! Смачний кулич Ви можете приготувати без них. Редакція "Сайт" Я рекомендую спробувати цей смачний десерт. Немає хитрощів і хитрощів, просто рецепт, інгредієнти і міксер.

З такої кількості інгредієнтів виходить кулік, який досить для 10 осіб. Є хороший шанс, що вони просять добавки. Отже, якщо збирається велика сім'я, можна подвоювати кількість продуктів в рецептурі.





інгредієнти
  • 400г вершковий сир
  • 80г білий шоколад
  • 150г жиру вершки
  • 1 ст. л. коньяку
  • 1 ч.л. лимонної шкірки
  • 300г борошна
  • 4 яйця
  • 1 ст.л. порошку
  • 400г цукровий порошок
  • 100г родзинки
  • 35г мигдаль
  • 1 ч.л. лимонного соку
  • 2g ванілін


Підготовка
  1. Комбайн 100 мл вершкового і вершкового сиру, збити до однорідності маси міксера.
  2. Нарізати невеликими шматочками білого шоколаду і пофарбувати його 50 мл вершки. 271152



  3. Залийте плавлений шоколад в сирну масу, додайте коньяк і ванілін. Хіт міксера.



  4. У окремому контейнері збийте яйця до тих пір, поки вони збільшилися в обсязі по 2 рази. Поступово залити 250 г цукрового піску в яйця, не перестаючи збивати. Процес збивання триває 10-15 хвилин, принаймні.



  5. Змішайте сир і яєчну суміш при низькій швидкості міксером.
  6. Додайте 1 ч.л. пілінгу лимона і знову перемішайте тісто.



  7. Тепла духовка до 180 градусів.



  8. Запитайте борошно з розпушувачем і в декількох підходах додайте до яєчно-жовтої маси. Перемішайте тісто міксером. Змастити, так як розпушувач швидко реагує хімічно з тісто. Якщо ви не встигли покласти тісто в духовці, вона не може підніматися.



  9. Насос родзинок в борошні так, щоб він розподілився по всій кулікі і не осідає на дно.



  10. Маргарін або вершкове масло добре змащують форму для випічки, посипають трохи борошна, щоб торт не прилипав.
  11. Залийте тісто в форму і відправте на нагріту духовку за 40 хвилин. Дивитися на куліч, щоб він не спав: в залежності від типу духовки, його можна приготувати 5 хвилин раніше або пізніше.



  12. Тим часом готуємо. свінгериЗмішайте 200 г цукрового піску з лимонним соком і натріть всю річ ложкою.
  13. Залийте деякі глазурі і посипте трохи м'ясними мигдаль.





Час, проведений приготування куліча, варто: він виходить хрусткою і злегка вологою всередині. І нехай чоловік миє посуд, якщо він хоче їсти шматочок.

Раніше ми сказали, як приготувати Великоднє торт на сметані. Якщо ви не маєте достатньо часу, щоб приготувати, ми будемо раді поділитися найшвидшим способом приготування кулі.

Поділитися з друзями в соцмережах рецепт італійської кулі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное