Як слідувати дієти в повітрі

Щотижня до початку весни, я почав практикувати. повітряно-диетнийй Ефект просто дивний: Я зазвичай можу втратити до 5 кг з ним. І не хвилюйтеся, ім'я дієти не тому, що ви повинні їсти тільки повітря і сонце.

У повітрі ви також повинні... Про нас На додаток до щоденного збалансованого меню, вам потрібно пройти багато в свіжому повітрі - це передумова, крім іншого життя. дієтай

Крім того, повітряна дієта доводить свою назву до того, що всі молочні продукти, що входять до раціону, повинні бути низькожирними. Ну, я починаю його на тиждень до весни, тому що цей раціон триває рівно сім днів.





Меню дієвої дієти Сьогодні редакція "Сайт" Я готовий до вас, шановний читач, щоденно повітряно-диетнийй Після тижня такої їжі можна засихати в повітря, як метелик. Або як повітряна куля!





Сніданок в усі сім днів є таким же: чай без цукру, скибочку хліба з вершковим маслом (не переборщити його) і шматочком сиру.

  1. Понеділок.
    Післясон: парова кукурудза або вівсяні пластівці, змішані з двома столовими ложками натурального йогурту без добавок. Обід: гречана каша варена на воді, без солі і цукру, з кефіром.

    Вечеря: фруктовий салат будь-якого фрукта, приправлений двома ложками натурального йогурту, 2 склянки ананасового соку.





  2. Вівторок.
    Післянеонова: запарена кукурудза або вівсяна, змішана з двома ложками йогурту. Обід: овочева рага (1 картопля середнього розміру, 1 цибулина, 1 морква). Всі овочі потрібно нарізати кубиками, додати столову ложку квасолі. Викласти все в соняшникову олію, трохи солі.

    Вечеря: прохолодне яйце, 100 грам курячого груди, 2 склянки ананасового соку.





  3. Середа.
    Післянеонова: запарена кукурудза або вівсяна, змішана з двома ложками йогурту. Обід: 100 грам льоду з скибочками житнього хліба, салат з ріжучих двох бананів, приправлених трьома столовими ложками йогурту.

    Вечеря: пюре (не більше 200 грам, без молока і вершкового масла), 2 склянки томатного соку.





  4. Четвер
    Післянеонова: запарена кукурудза або вівсяна, змішана з двома ложками йогурту. Обід: Гречана каша (без солі і цукру) з кефіром.

    Вечеря: фруктовий салат будь-якого фрукта, приправлений двома ложками натурального йогурту, 2 склянки ананасового соку.

    Перед сном, пити активоване вугілля (при швидкості 1 таблетка на 10 кг маси тіла, але не більше 8 таблеток), промийте його не менше повного скла води.





  5. П'ятниця.
    Післясон: фруктовий салат з будь-яких фруктів, половина склянки родзинок. Обід: рис варений без солі, 50 грам курячого груди, стакан кефіру.

    Вечеря: 2 яйця, 2 склянки апельсинового соку.





  6. Субота
    Післянеон: 100 грам сиру маложирного, 2 склянки зеленого чаю. Обід: гречка варена на воді без солі, будь-які овочі та фрукти.

    Вечеря: салат з тертої 1 моркви і 1 яблуко з половиною чайною ложкою цукру, 2 склянки несолодкого зеленого чаю.

    (Рівне)



  7. Неділя
    Післянеонова: запарена кукурудза або вівсяна, змішана з двома ложками йогурту. Обід: Овочева рага (наприклад, на другий день).

    Вечеря: 3 банани, склянка яблучного соку.

    р.





Ви можете розпочати харчування в будь-який день, і це не повинно бути понеділок. Проте, мій особистий досвід і тих моїх друзів показали, що краще практикувати цю дієту з новим робочим тиждень.

На додаток до напоїв, зазначених в меню, ви можете пити просту питну воду без обмежень. Кефір і йогурт краще вибрати не більше 2% жиру. Ну, якщо ми говоримо про сіль, варто трохи зменшити її кількість. Додайте цукор на страви тільки де він безпосередньо вказується в описі раціону.

І пам'ятайте, що вечеря повинна бути 3 або навіть 4 години до сну.



Габаритний зображення



Під час проходження цієї дієти рекомендується зберігати в свіжому повітрі не менше 2-3 годин. Так намагатися ходити більше і насолоджуватися природою не тільки з вікна.

Це не тільки допоможе отримати бажану фізичну форму і вагаАле це також поліпшить Ваше здоров'я, додасть позитивний настрій під час переходу з зимової до весни.

Вихід з раціону повинен бути поступовим і не знеболюючим, інакше вага повернеться.





Лікувальна дієта Не так багато протипоказань до його застосування. Однак, якщо у вас є хронічні захворювання, необхідно звернутися до лікаря до лікаря до початку його.

Повідомляємо нас в коментарях, які дієти ви віддаєте перевагу. Поділіться з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное