Чому варто посміхатися частіше

Коли я в поганому настрої, я обов'язково не хочу посміхатися, і коли це дійсно лютий, то проходження по посмішка Просто дратує. Щодо громадського транспорту ви не знайдете посміхання людей вранці. Вражений, завжди десь поспішає і концентрований.

Яка точка посміхання, коли це криптий? Так багато людей думають і приховують за похмурими масками, розподіляючи настрій навколо. Ну, настрій Ви не хочете мати великий вплив на нас.

р.



Останнім часом в інтернеті було цікаво заява Юлії Висоцької Посмішка. Її думки спонукали мене думати, що хочу поділитися з вами, шановний читач.

«Неважливо, що ваш настрій або стан, необхідно посміхатися. І ні, не заради пасерів, але заради коханої людини! - каже Юлія Висоцька, а потім дає сильні аргументи. Сьогодні видання. "Сайт" З задоволенням розповість про те, що теорія провідних Юлії Висоцької щодо посміхання людей.





Уявіть, що ви їдете на вулицю і раптом ви шукаєте когось, хто шукає вас і не посміхається. Ви тримаєте, але з приємним почуттям, що не можна пояснити. Посмішка має особливу чарівну силу!

Не тільки це один з кращих способів спілкування між людьми, це також засіб догляду за нашим емоційним здоров'ям і довголіттям.





Життя на позитиві не означає, що потрібно постійно поділитися своїм гумором зі світом. Поняття набагато ширше. У будь-якій ситуації можна тримати себе. Щодня. гармонія з собою І насолоджуватися життям незалежно від того, що.

«Що не завадить долі кидає на ноги, ми повинні посміхатися на обличчі і рухатися далі. Ми повинні рухатися далі. У таких випадках це посмішка, яка допомагає. І нехай настрій не так, і нехай душа буде пишною, і нехай здається, що весь світ проти вас. Ви повинні дивитися на себе в дзеркалі і посмішки, говорить Юлія Олександрівна.





Посмішка – це стільки, скільки рухів. «На прикладі я знаю, що якщо я не можу запустити, я піду. Якщо я не можу ходити, то я блю. Якщо я не можу красти, я буду робити деякі вправи для пальця. Схоже, посмішка продовжує ділитися своїм життям Юлію.

Щоранку ви привітали до дня, що ви не бували, і це диво. Почати свій новий день посмішки. Просто скажеш у вашому розумі: сьогодні найкращий день. І якщо це дійсно буде, головне, щоб дати цей день шанс вранці.





Навіть якщо погода погана поза вікном і ви отримаєте на виворітній нозі, просто перейдіть до дзеркала і простягайте кути губ. Ви можете зробити вас сміятися, як стипендія і смішний ви подивитеся в цей момент. Але тут і народжується справжня посмішка, яка полегшить будь-який стан.

«Страхнув рот в посмішку, а потім сміхався на себе, що він розтягував, і організм реагує, і тому доля реагує!» – акції Юлія Висоцька.





Коли посміхається, 5 до 53 роботи м'язів. І більше м'язів працюють, чим корисніше! Психологи говорять про те, що для того, щоб посміхатися, кожен може підняти настрій.

  1. Посмішка може посилити не тільки психічне, але і фізичне здоров'я, тому що коли ми посмішки, наше тіло стає більш спокійною, що дуже корисно для всього тіла. Так, посміхаючи, ми зміцнює імунітет.



  2. Що можна протидіяти стресу? Тільки наш оптимізм і віра в яскраве майбутнє. Якщо ми сміємось на обличчі, вони неминучі відступають. Посмішка може зменшити стрес.



  3. Посмішка є негайним. Якщо хтось поруч з вами ще й мимоволі хочеш поїсти; якщо хтось поруч вас посміхається, то ви також хочете посміхатися. Це не просто спостереження, це висновок, зроблені дослідниками з Швеції. р.



  4. Чим простіше посміхатися, ніж рум'янам. Для того, щоб посміхатися, ми повинні використовувати більше м'язів, ніж коли ми посмішки. Відповідно, ми витрачаємо більше енергії на поганий настрій, ніж на хорошому.



  5. І, нарешті, посмішка допомагає нам навчати легенів, накачати прес, заздоровити серце, «масажи» клітини шкіри, вбиває стрес і біль, робить нас більш привабливими і навіть допомагає схуднути. Не кажучи вже про те, що після сміху м'язи тіла повністю розслаблені, щоб п'ять хвилин здорового сміху можна замінити повну половину години відпочинку.







Про нас посмішка Справжнє мистецтво, яке варто вчитися. Спробуйте експеримент: просто посміхатися на босах або пасер-на з сумним виразом. Довірте мене, результат не буде тримати вас чекати. Коли одна хвиля народилася, наступна хвиля.

Спробуйте жити на позитиві, і ваша доля буде відповідати таким же чином!

р.



Автор кращих кухарів, телеведуча та акторка Юлія Висоцька доводить своїм прикладом, що смачна їжа і тонка фігура цілком сумісні. Зрозуміти знайти хорошого чарівного лідера завдяки своєму особливому підходу до харчування. Вона також знає секрети молоді та краси.

Я пропоную вам дізнатися 10 порад про красу з Юлії Висоцької. Тепер #5 мій секрет зброї занадто!







«Смішка зробить все більш яскравим, як для слону, так і для маленького равлика». Ви пам'ятаєте, що красива пісня з старої радянської мультфільму?

Посмішка – унікальний і багатофункціональний психологічний інструмент, який допомагає людям у найскладніших ситуаціях. Понад тисяч років еволюції людина вдосконалила мистецтво посміхання. Опанувавши його, ви станете не тільки бажаними, привабливими, успішними, але і більш успішними. здоровийй

Чи подобається вам статтю? Поділіться своїми друзями і вони будуть вдячні за неї.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное