Як налаштувати розклад сну

Як часто ви прокинулися в середині ночі і не знаєте, що робити? Він постраждав від безсоння, похилого себе не спить, дивився на те, що робити, спробував закохатися відразу.

Багато людей прокидаються в середині ночі, щоб пити воду або піти в туалет. Деякі з них відчувають занепокоєння через переривання сну і розглянути неприродну і шкідливу для здоров'я ніч.



ДепозитФотогалерея

По суті, може бути підставою для тривожності. Можливо, це спосіб повернення до бімодального режиму сну, який наші предки практикують.



ДепозитФотогалерея

Коли немає електрики, люди не часто сидять з свічкою до середини дня. Вони пішли на клумбу на заході. В середині ночі, близько 2:00-3:00. А потім жили 2 найсвіжіші і медитативні години в день. Після того, як вони часто закохалися перед сном. Найактивніше залишилося на ногах до наступного заходу сонця.



ДепозитФотогалерея

Все наше життя, наші тіла, реакції, поведінка та здоров'я підключені до Всесвіту, руху планет, сонячних та місячних циклів. Для кожного виду діяльності природа має власний, найбільш сприятливий період часу. Людина повинна жити відповідно до біоритмів, інакше час покарати його з проблемами здоров'я.



ДепозитФотогалерея

Що станеться, якщо не спати, ми можемо відчути на прикладі одного безсоння: поганий настрій, дратівливість, втома, пригнічення реакцій, набряклий зовнішній вигляд, сумки під очима, нездоровий блиск шкіри. Коли це повторне систематично, наслідки ще гірше.

р.

ДепозитФотогалерея

І науковці та патологи погоджуються, що інтервал між 3:00 і 4:00 є найкращим часом для духовної практики (промені, медитація, мантра читання), або просто очищаючи думки.

Під час сну відновлюється розумова енергія людини. Зовні з 21:00 до 4:00. Нічна робота вважається надзвичайно несприятливим типом окупації, а відпочинок є природним захистом психічної функції тіла.





ДепозитФотогалерея Значна увага приділяється режиму дня Ведасом. За даними сценаріїв, людина розум відпочиє і набирає сили з 21:00 до середини дня. Якщо ви враховуєте, що потрібно до 6:00, а кількість сну необхідно для більшості 6-7 годин, то оптимальний час укладання можна вважати 22:00.





Якщо людина йде на ліжко після середини дня на тривалий період життя, він накопичує розумову втому. В результаті пізніх укладень є шкідливі звички: куріння, каваманія, а також проблеми зі здоров'ям.

Якщо людина не спить від 23:00 до 1:00, його життєва енергія знижується. Хто не спить від 1:00 до 3:00 страждає емоційною силою.

378992

ДепозитФотогалерея

Сонце і пробудливість дитини До 3 років трохи відрізняється від дорослого режиму. Він може впасти протягом декількох годин без будь-яких наслідків. Дитина живе за своїм біоритмом. Головне не вибити їх вниз: не класти і не прокидати їх силою.

Ефекти дня Це величезний боон. Детальніше про взаємозв'язок біоритмів і здоров'я в наших статтях. Дотримуйтесь посилань.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное