Секрет довголіття Ірини Антонової

Більшість наших жінок бояться отримувати старі, бояться, що пансіони нещасливі і їх життя важко і незахищені.

Істини до цього. Але тільки дуже мало. Ірина Антонова доводить її приклад, що якість життя людини в основному залежить від себе, його життєва позиція, світогляд, а не на досудах.



ДепозитФотогалерея

Кілька днів тому вона перетворилася 97 років. Антонова – мистецтвознавець з багатьма академічними титулами, градами та нагородами, режисером Пушкінського державного музею образотворчого мистецтва.

В бізнесі Ірина Олександрівна розповідає про своє особливе ставлення до життя.





Висота до віку та працездатності "У нашій країні суспільство об'єктивно старіє." І з якоїсь причини, якщо людина помирає, половина населення негайно записує його як «старі люди» і «відсутній матеріал». У XX і особливо в XXI столітті це просто смішно, говорить Ірина Антонова.

Вона вірить, що людина програми, що мають пасивність. Він може відмовити в активі через стереотип, який нібито не допускається у віці. Незважаючи на те, що він порівняно здоровий, він помилково відпускає всі приклади людей, які загиблого віку, не хвороби і перебування на коні до останнього дня.



Я розумію, що у нас є спеціальні економічні умови, тому важко і навіть болісно підняти рівень пенсійного віку, але до цього трапиться, люди з 55 років будуть вважатися старими. Але це штучне старіння. Ми дивимося у жінок і чоловіків віком 50-60 років і дивимося абсолютно вмітним, затребуваним і здійсненим людям.

Коли вони вийшли з віку надії на зміну свого життя, вони починають позиціонувати себе як старе і безповоротне. Звичайно, не потрібно штучно молодості, вона виглядає смішно, говорить Антонова.

Ірина Антонова припинила свій власний автомобіль. Вона не має страху не в змозі впоратися з водінням і думкам, що літня людина не може обслуговувати автомобіль самостійно.

7769572

ДепозитФотогалерея

Широта моди і зовнішнього вигляду Красиві жінки у віці Вони привабливі, тому що вони не забудьте добре виглядати. Вони завжди мають блиск в очах і самореспект.

«Це важливо бути самопочуттям, психічним ставленням до себе, необхідного, коханого, поважного. Це те, що дозволяє підтримувати зовнішній вигляд. Ви повинні займатись, витрачати час і гроші на себе, якщо це можливо. й

Р



«Ви не повинні старатися з одягом. Ви повинні знайти свій стиль, дотримуватися його і регулювати його, як ви вік. Я ніколи не зробив нічого особливого, просто спробував подбати про себе.

Я так старий, що я навіть виходив з мого віку. Що б. Ви не можете бути безтурботними. Це важливо для зовнішнього вигляду і для ефективності. І наша жінка часто забуває про себе, - сказала Ірина Антонова.

р.

ДепозитФотогалерея

Рекомендації відомі всім: спорт – вони повинні починатися якнайшвидшого, так і тривалого. Я почав дуже рано, на 8, Але не хвилюйтеся про здоров’я. Я просто не можу чути ці розмови, де кожен скаржаться один одному про те, що болить зліва і що болить направо. По-перше, не варто говорити про це взагалі, а по-друге, слід послухати лікарів і прийняти те, що призначають. й

У багатьох способах, Ірина Антонова права. Більшість жінок, що досягають певного віку, перестають доглядати за собою, враховуючи її непотрібність. Прогулянка по тій же вулиці і навколо будинку, не робимо волосся, забути про крем для обличчя.





Невірно приписувати до віку небажання і добре занурюється. Вже не наша несправність, це наше ставлення до неї.

Психологи стверджують, що жінка, яка не може прийти до умов старіння, використовує байдужість до зовнішнього вигляду як елемент охорони. За логікою підсвідомості: чим більше незрозуміло вона виглядає, тим менше людей приділять увагу її. Чим менше людей побачать її старе.

Чим більше безпорадних вона вважає себе, тим швидше її влада буде виходити, і вона відступить до іншого світу, тим менше вона повинна реалізувати свій старий вік.

р.



«Життя є дуже драматичним оповіданням. Ви дізнаєтесь, що ви загинете, і це початок вашої драми. Як ви живете життя? Як ви познайомитеся з закінченням? Бажано зустріти його не сердитися, укладає Ірину Антонову, кажучи красивій

Читати далі про те, як прийняти свій вік у наших статтях. Дотримуйтесь посилань.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное