Інструкція з приготування картопляних тортів в мультиварці

Коли картопля пюре залишилася після вечері наступного дня, я завжди зроблю ці торти. Моя сім'я любить їх дуже багато, тому що ви можете взяти їх з вами в школу і роботу, сніданки з ними. Зареєструватися Або як закуска з какао або молоком.

Зробіть їх в мультиварці, бо легше і швидше. Торти особливо ніжні і рівномірно запечені. До речі, ви можете випікати тістечка за таким же принципом з абсолютно будь-яка начинкаАле одне, що я дуже схожа на картоплю.





Картопляні торти Сьогодні редакція "Сайт" Покажіть, як приготувати. мультикокерй Ввімкніть таблицю буквально за секундами!





інгредієнти
  • 350г борошна
  • 500г пюре
  • 15г живих дріжджів (або 1 ч.л. сухих)
  • 200 мл води
  • 1 ч.л. солі
  • 3 ст. оливкової олії (1 в тісті і 2 для смаження)


636280.



Підготовка
  1. Залити воду в глибоку миску і розвести дріжджі в ній, залишити на 10-15 хвилин. Додаємо борошно, сіль, вершкове масло і тісто на дріжджі. Вона повинна бути еластичною і м'якою, не клеїться на руки.



  2. Помістіть тісто в мисці, покрийте його рушником і поставте в тепле місце протягом години. Тест повинен збільшитися на 2 рази.



  3. Готуємо пюре заздалегідь. Можна змішати з обсмаженою цибулею або дрібно нарізаною зеленню. Другий варіант, на мій погляд, смаки краще. Посипати і перемішати його.



  4. Розділіть тісто на кілька рівних частин (Я зазвичай має 5-6). Кожна частина не дуже тонко згортається. Поставте фаршу посередині.



  5. Підключіть краї кожного плоского хліба, як на фото, переверніть і розкачати знову, щоб отримати продукт розмір дна чаші мультиварки.



  6. Олія дна і боки чаші. Розміщуйте плоскогубці внизу мультиварки і приготуйте його в режимі "Бейк" за 15 хвилин на одну сторону і 15 хвилин на інший з кришкою. Якщо ви хочете, щоб торт був з іржі скоринкою, оливіть дно чаші з маслом кожен раз.



  7. Це, Картопля-гофф Готовий. Подавати їх гарячими або холодними, з будь-якими соусами або сметаною. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як приготувати картоплю з фаршем. Зразій – це страва литовської, білоруської, російської, польської та української кухні, яка є ріжучою або м’ясною начинкою.

Згідно з літописами Великого Королівства Польщі, це улюблене блюдо багатьох польських царів і звичайних господинь.







Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Крунчи і ароматні, вони стануть відмінним доповненням до перших страв. Подаються зі сметаною, часниковим соусом, свіжим овочевим салатом, борщом замість хліба, можна взяти з собою на роботу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное