Інструкція по виготовленню швидкого застигання тесту

Я використовую, щоб завжди купити тісто, тому що я ніколи не знав, як його приготувати, і не був час. Все було змінено, оскільки бабуся мого чоловіка прийшла до нас. Вона розкрила секретний спосіб мені якомога швидше і легко. пухкій

З тих пір, як я приготував тісто самі, і легко і без соусів! Займіть мені 15 хвилин, щоб зробити все. Я також зроблю його для резерву: при необхідності я замерзю в морозильній камері, хочу смачні тістечка - я розморожую. Дуже зручно, рекомендую!





Підготовка прошарового тесту в домашніх умовах Сьогодні редакція "Сайт" Він розповість, як швидко варити. пухкій





інгредієнти
  • 500г борошна
  • 400г вершкове масло
  • 1 яйце
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ст. 5% оцет
  • 250 мл води






Підготовка
  1. Товари для приготування листового тіста повинні бути холодними. Тому перед варінням тримати борошно, яйце і воду в холодильнику заздалегідь. Масло (можна замінити маргарином) слід зберігати протягом декількох годин в морозильній камері.



  2. Покладіть трохи борошна на стіл. Масло або маргарин на великій тертці. Зауважте, що терка і вершкове масло необхідно розкачати в борошні.



  3. Залийте решту борошна зверху маслом. Подивляйте його акуратно.



  4. У вимірювальній музі перемішайте яйце, сіль і оцет. Добре перемішати і залити воду в цю суміш.



  5. Залийте яєчну суміш в масляно-жирову масу. Краще це зробити поетапно, невеликими порціями. 930



  6. Тісто не слід перемішати, але просто викласти разом. Подай тісто на потрібні частини, загорніть її в харчову плівку і вставте в холодильник не менше 2 годин. р.



  7. У холодильнику шарують тісто можна зберігати протягом 2-3 діб. Досить загорнути її харчовою плівкою і покласти її на середню полицю. Тісто триватиме в морозильній камері до 6 місяців. Після розморожування слід використовувати протягом дня.

    999 р.





Смачні, швидко і зручні - ці слова відмінно характеризують тісто з листового тіста. Я пропоную вам дізнатися, як зробити котушок з листового тіста. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!







Листкове тісто - це богиня для тих, хто любить випікання, але не подобається мені з ним довго. Це робить відмінні пиріжки, мішки, піци, гарячі собаки і навіть chebureki. Приготувавши листкове тісто за цим рецептом, ви повністю забудете про варіант покупки!

Поділитися Користь З вашими друзями на соцмережах, вони будуть вдячні Вам за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное