Інструкція з приготування маски для обличчя з горіхом

Що я їсть, я кладу на обличчя. Мій бабуся також сказав, що стриптизВізьміть 4 горіхи, мед, вершкове масло і підготуйте цю маску.

Омолодження і очищення горіхової маски дійсно працює чудеса, особливо якщо це зроблено регулярно! Ну, принаймні 1 раз на тиждень протягом 2 місяців.





Горіхи, мають унікальний набір натуральних речовин в їх складі, відмінно живлять, зволожують і насичують шкіру обличчя. Всі вони містять велику кількість заліза, фосфору, кальцію та магнію, а також вітаміни А, В, Е та П!

Ця маска тонів і живить, вона сприяє вітамінізації, вирівнювання і розгладжування шкіри! Також очищає шкіру обличчя.





Чистка маски в домашніх умовах Сьогодні редакція "Сайт" розповість вам, як зробити ефективний анти-старіння і очищення маски для обличчя з горіхами. Зморшки вже зараз.





інгредієнти
  • 1 ст.л. подрібнених горіхів
  • 1 ст. л. мед
  • 2 ст. оливкової олії (можна замінити льону або кукурудзою)


р.



Підготовка
  1. Пейель близько 4-5 волоських горіхів. Оболонка можна відкинути, але ядра повинні бути дрібно подрібнені в кав'ярні або блендері. Якщо немає ні, можна різати дуже дрібно ножем або натерти іншим чином. Ви не покінчуєте мускатним каштаном.



  2. У зручному контейнері змішайте подрібнені горіхи ложкою меду. ретельно перемішати. До речі, ви можете спробувати цю суміш за смаком, вона виходить просто смачно! р.



  3. Додаємо в горіх і медову суміш 2 столові ложки олії. Я зазвичай бере оливкову, але можна замінити кукурудзою, лляною, мигдальною або персиковою. Також це масло можна замінити ложкою жирної сметани.



  4. Ретельно протерти інгредієнти ложкою і рівномірно розподілити склад над попередньо очищеною шкірою обличчя. , Україна



  5. Через 10-15 хвилин промийте маску теплою водою. До речі, після чого можна полоскати обличчя мінеральною водою.





Зверніть увагу, що горіхи для косметичних сумішей повинні використовувати тільки сирі, так як при обсмажуванні їх, більшість важливих компонентів просто знищуються!

Я також запропоную вам ознайомитися з іншою анти-старячою маскою для людини, якою є Батьківщина сонячна Японія. До складу входить борошно рису, мед і вершки. Ефект програми порадує Вас!







Ця маска відмінно підходить для сухої і зневодної шкіри, також з явними ознаками її проплавлення, наявність зморшок. Обов'язково спробуйте підготувати і застосувати його. Я впевнений, що ви будете дуже раді, що ви навчитеся цей дивовижний рецепт.

Поділіться з друзями натуральною маскою для обличчя з горіхами, не жуйте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное