Вам необхідно надати мати-в-право, що у вересні справи?

Без допомоги може бути одностороння жінка. Але це не буде солодким. Незначним пансіонатом без додаткових заощаджень і без підтримки родичів є страшний ординал, який ворог не побажить. Що таке здоров'я?

«Мій мама-в-завдяки за сина. Вона вважає, що після її виходу в цей рік, Misha забезпечить її. Для мене не було легкої розмови з мамою. Людмила Павловна розповіла, що кілька тисяч його зарплати Міша повинна дати їй, інакше вона не може впоратися, – говорить Катя.

46 400646

Пенсійний працівник «Мати-в-право йде на добре збережений відпочинок у вересні». вона живе окремо в двокімнатній квартирі, що не працює вона буде дуже сумним. Не дивно, адже Людмила Павловна не має хобі, хобі. В дворі з свіжим повітрям на лавці, щоб дихати і стрибати з друзями. Не про що доглядати.



Кожного року шкільні збори – це зцілення та порожнення наших кишень. І ось тиждень тому Людмила Павловна зібрала сімейну раду про її пенсію. Вона каже, що вона не має достатньо грошей, щоб жити. Зайдіть, він говорить, Misha ви даєте мені пару тисяч вашої заробітної плати щомісяця за витрати.



Наші відносини не дуже хороші. Після весілля нам довелося жити з матір'ю в квартирі, поки ми шукали в оренду житло. А робота була щільною. Ми не можемо жити з нею протягом тривалого часу, щоб не зіпсувати стосунки ще більше, ми знайшли невелику квартиру і виїхали.



Тоді поступово, від дистанції, здавалося, що відносини почали покращувати. Але ми не змогли стати близькими людьми. А коли у нас був син, вона не покаже багато уваги до свого онука, вона допомогла, коли ми пришивали Міша на роботі і довелося залишити Гриша з нею. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що ми були зроблені без її допомоги.



Мій син виріс і 13 років. Він може зробити свій власний сніданок і піти в школу. Дві роки тому ми купили котедж, невеликий, але до теперішнього часу наші руки не допустили до відновлення замовлення. Бізнес над дахом і оціночними витратами теж. Ми бачимо Людмила Павловна на святах, ми рідко зателефонуємо. А потім прийшов до нас багато.



Вона чекала сина, щоб дати їй все. Звісно, вона не має іншого, щоб покладатися на. Але не за рахунок нашої родини. Її чоловік готовий дати свою половину своєї зарплати, поки вона не скаржаться на життя. І мій батьки, до речі, є свого віку і все ще працюють, щоб уникнути сидінь навколо шиї. Вони знають, що нам важко. Я працюю вчителям, і мій чоловік є інженером, і він вже хоче прийняти другий час роботи, щоб щось може бути перенесено на старі роки.



Всі хребти стільки, скільки вони можуть. Моя мама-в-одному вирішила сидіти на голову і повісити її ноги. Обережно. Він живе окремо, не піклується про все, він також потребує грошей. Наш дохід і витрати на рік попереду плануються з чоловіком. Ми прагнемо забезпечити гарне майбутнє нашого сина. І мама Міша не може сказати ні. Отже, виходить, що потрібно шукати другий дохід. й



У дорослому віці особа зобов’язана подбати про своїх дітей та їхніх батьків. Ви ніколи не знаєте, скільки вони мають. Катерина вважає, що мати-в-право може обійтися без допомоги сина. Не знаю, що це подобається жити на невеликій пенсії за поточними цінами. Жінка повинна попросити себе відверто, і що буде відбуватися, коли її батьки просять допомогти, вона буде як самоспробувати допомогти їм, як Misha робить її матір'ю? Звісно, вони будуть близькими людьми. Негативне ставлення походить від невдалої співрозмовності з матір’ю чоловіка. Але це не означає, що вона не повинна допомогти. Ми просто повинні знайти компроміс. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное