Моя мама спробувала мені абсолютно всі народні способи загоєння від усього.

Нездоровий. Сімейна атмосфера Вони залишать свій знак на майбутнє життя дітей. Багато залежить від батьків і їх підходу до освіти. І він не завжди вірний. Нескінченні репрокси і блювотні рухи на складі матері – що зіткнулися Наталії, героїні нашої історії сьогодні. Як дорослий життя розвивався після цього, читайте далі в статті.



У мене завжди було багато часу. Я пам'ятаю стоячи на випускі, і моя мама постійно підштовхувала мене в спині, кажучи, "Чому ти стоїть в кутку, як пень?" Танець, як і всі нормальні діти. Але як я можу бути різним, якщо мій мама завжди бажали мене?

Порівняти мене до моєї старшої сестри Вера. Так само, подивіться на Верочка, як добре вона: і смарт, і красива, і в школі вона добре займається. Я завжди був невдачею в очах матері. Що б я отримав, вона дивилася на мене з репроахом і сказав: "Ви можете зробити краще, навчатися!"



Довгий час я навіть не дозволяв ходити поза. У той час як всі сусідські діти грали ігри один з одним і мають задоволення, я сидів у домашньому читання книги. Я ніколи не був дискотека, оскільки, відповідно до логіки матері, я нічого не робив. Вона завжди пограла свої досягнення і таланти. Що я говорю про? Вона сказала, що я був некомпетентним, що я зробив.

Моя мама мала певну обсесію зі здоров’ям. Вона була впевнена, що була щось неправильно. Я провів половину дитинства в лікарнях. Якщо лікар сказав, що я був здоровим після іспиту, ми будемо йти в інший лікар, поки хтось сказав, що я був хворий.



Моя мама спробувала мені абсолютно всі народні методи лікування для всього світу. Я закінчився в стаціонару. Але мій мама поїхав мене. Після того, як інцидент, я пакував всі мої речі і пішов з батьків. Я все ще в університеті і міг би отримати гуртожитку. По дорозі я отримав в бюджет, незважаючи на всі прогнози моєї матері. Вона сказала, що я не отримую контракт.

Я почав влаштувати своє життя. Вона отримала хорошу роботу, одружився. Я спробував довести до батьків, які я був гідним. В результаті вона отримала два вищі і навіть захистила її дисертацію. Але ніхто не вражав маму. Вона розповідає про те, як я поганий.



Я роблю просто прямо зараз. Мені 35 років, мій чоловік і я маю великий зв'язок, ми піднімаємо сина Віталія. До речі, він робить бокс і навчає грати в гітару. Мій чоловік також є бізнесменом. В цілому атмосфера в сім'ї найбільш вигідна.

Моя мама, до речі, завжди говорить, що така людина не прослужить мене, він залишить мене найближчим часом. Але ми зібралися майже 11 років. Я недавно знайшов я вагітним. Я купив торт і пішов, щоб відвідати мій мама. І вона дивилася на мене, як фольга і сказав: "Ви не тягнете перший, де ви отримуєте другий?" Не дано!



Моя людина в домашніх умовах з комфортом Він сказав, що він не міг йти, як це все більше, і ми краще зупинити розмову з моїми родичами на деякий час. Це буде краще для нашої дитини. Нехай він правий. Я проживав багато років, намагаючись порадувати маму. Вона просто не піклується про мене.

Ми не знаємо, чому мама Наталі побачила цей спосіб життя. Вона може мріяти про сина. І вона відлякала її другу дочку, щоб не зробити так. Або можливо, вона має серйозний розлад, який слід лікувати роки тому.

, Україна

У будь-якому випадку, це чудово, що Наталя нарешті змогла побачити речі по-різному. Ми сподіваємося, що підтримка чоловіка допоможе їй досягти токсичних відносин з матір'ю один раз і назавжди. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное