Ми влаштовуємо гастрономічний шик з матір'ю, готуємо кіптяву з курячої печінки в манері феї.

Що б ви хочете їсти на обід або сніданок? Я раджу робити сендвічі з кататом. Що може бути швидше і більш задовільним? Я пам'ятаю мій бабуся, що робить курячу печінку з морквою. Я вже давно не купую в магазині, я намагаюся приготувати себе. А рецепти від Бабця допомогли мені не раз. Коли я не маю часу, я просто обсмажив свою печінку з цибулею в каструлі. Вегетаріанці пробачать мене, але це смачно. І коли я в настрої, я зроблю курячу печінку.



Куряча печінка з морквою можна додавати в закуски, можна зробити бутерброди з нею. І я дуже люблю обсмажити чорний хліб в сковороді і розкласти домашній кат. Я прикрашаю цей випадок свіжим огірком і насолоджуюсь найпростішою закускою. Сендвіч смакує краще будь-якої вуличної їжі. Чоловік любить домашню папату так багато, що він оцінить її до матері. Я щаслива поділитися рецептом з матір'ю і з вами, шановним читачем.



інгредієнти
  • 700г куряча печінка
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • 3 ст.л. соняшникової олії
  • 70г вершкове масло
  • сіль


Підготовка
  1. Добре промийте курячу печінку і видаліть надлишок води або просто дайте надлишок води через кооп. Потім ріжемо печінку, видаляючи луки.



  2. Натирайте моркву на великій тертці і наріжте цибулю дрібно кубом. Ви можете подрібнити овочі в блендері.
  3. На нагрітій сковороді з соняшниковою олією обсмажте цибулю до прозорості, потім додайте моркву і овочеві тушки ще 2 хвилини.



  4. Тепер залити скибочку в каструлю і її тушки під закритою кришкою до готовності 10 хвилин. Ви можете відварити печінку, після чого торф вийде менш калорійним і м'яким. , доб. 117



  5. Перенесення готової печінки в чашу і охолодження до кімнатної температури. Потім перенести печінку блендеру і подрібнити до однорідного стану.
  6. Додайте вершкове масло до пасти з жиром 82% і знову подрібніть печінку в блендері. Якщо вам потрібно, то воно добре смакує. Р





Зберігати домашню курку краще в скляній ємності під шаром вершкового масла. Поставте пасти в ємність для зберігання і залийте її зверху розтопленим маслом. П'яте буде залишатися свіжим і не буде провітрюватися в холодильнику. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное