З села приніс половинку відро з груші і попросив її запекти тортом.

«Я торт в духовці?» чоловік запитав з захопленням в очах. "Не точно, це французьке гру! Я відповів. І все тому, що вчора мій мама-в-одному приніс половину відро від груші, а в той же час попросив мене запекти її торт, знаючи свою любов до випічки. Ну, я вирішив показати, щоб говорити, і зламався повністю. Ось чому це Tart. Французька. З грушами!

Довірте мене, це смачно. Який запах на кухні ... Про нас Я дуже рекомендую цей торт з кулькою ванільного морозива. Дивовижна красуня!



Пиріг груші в духовці Сьогодні видання "Сайт" Інструкція по підготовці Французька тартй Він виходить ніжним, ароматним і не на всіх солодких!

інгредієнти
  • 5 невеликих стиглих груш
  • 320г борошна
  • 2 яйця
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 200 г цукру
  • 120г вершкове масло
  • 0,5 ст.л. сметани
  • щіпка
  • Мигдальні пластівці для посипання торта (за бажанням)


Підготовка
  1. Краще взяти ребристу форму для випікання, але якщо це не так, то звичний знімний також підійде. Змастити його рослинною олією або покривати дно пергаментним папером. Очистити груші і вирізати їх навпіл. р.



  2. Зніміть груші сердечник з чайною ложкою, відріжте хвости. Нарізаємо груші з скибочками приблизно товщиною 0,5 см. Покладіть груші скибочки у вигляді для випікання по колу.



  3. Збийте розм'якшене масло з цукром до пишності. Потім додайте яйця по одному. Отримати хороший постріл знову.



  4. У окремому контейнері змішати борошно з розпушувачем і сіллю. Подивитися його. Додаємо в масляну суміш борошно і сметану порції. Зробіть гарну розмішати кожен раз. Оздоблення сумішшю борошна. Тісто повинна бути липкою і жирною.



  5. Поставте тісто на груші. Акуратно рівні з ножем. І з виделкою, випрямляйте сторони і намалюйте смуги на тесті. Посипаємо торт з мигдальними пластівцями зверху. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 35-40 хвилин до готовності.



  6. Це, тарт готовий. Як французька скаже!





Також я пропоную для читання рецепта торта Кристалових селян. Торт настільки красивий, що ви можете легко замінити торт. Він не залишить байдужим будь-якого гостя!



П'яний. груша - це завжди гарна ідея. Так, це сезон груші, і вони так смачні. Я дуже рекомендую приготувати цю пасту для сімейної чайної вечірки. Не шкодуйте!

До речі, цей торт також буде добре з сливами або яблуками. Спробуйте, експериментуйте та залиште свій відгук у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное