Чоловік Lent Його Останні Гроші Без дозволу

Нові відносини з чоловіком Це складний етап життя будь-якої жінки. Навіть якщо вам здається, що ви завоювали джекпот і ви перед князем на білому коні, щось може піти неправильно. Це саме те, що Олена, героїня історії сучасності, знайдена себе. Що відбулося і який вибір жінки доведеться зробити, читати далі в статті.

, Україна

Кілька років тому я розлучив чоловіка Dima. У той час наша донька була рік і половина, але я не збираюся тримати сім'ю заради дитини. Я був готовий увійти в нові відносини з чоловіком, який незабаром трапився.



Олег є протилежною від мого вибуху. Якщо Діма була важливіше своїх друзів, а не сім'ї, то Олег абсолютно все для нас і дочки. Він прийняв свою дитину як сім'ю, відразу запропонував жити разом, а потім попросив мене в маррі. Тексти пісень, а це означає: Він відкинув нас!

І даваю, щоб дати останню, якщо його друзі потрібні. Ми навіть мали серйозний скандал про це. Одного разу ми витратили майже останній біт грошей на новий холодильник. Вже понад тиждень оплати. Але я не хвилююсь занадто багато тому, що я купила діапери і крупи заздалегідь. Кошти можуть бути використані для деяких невеликих витрат: купити свіжий хліб або молоко.



Так, день після того, як я купив його, я пішов до хлібного магазину. Але я не можу платити за крупу, так як на картці не залишилося копійки. З'ясував, що Діма відчував свою другу все, що нам було. Як, він дійсно потрібний. А потім звинуватив мене все: Ви сказали себе, що ми маємо достатньо. Повідомляємо мене, чому вам буде потрібно гроші.

В результаті Діма змушена запозичати гроші від матері, щоб ми могли досягнути заробітної плати. Не знаю, як ми живемо без свого екс-мату. З Тамара Я дуже щаслива в принципі. Вона була дуже хвилювалася про мій розлучення від Dima. Вона попросила нас думати про це.



І коли вона усвідомила, що не було повороту назад, вона сльозотеча мене не заборола її бачити її грандіозним. Звісно, я не розумію, що мій бабуся взяв участь у навчанні моєї дочки. Тим не менш, Діма продемонстрував абсолютно ніякий інтерес до неї.

Не пам'ятаю свого батька. батько Олега. Але він не схожий на те, що я зв'язаюся з моїм зовнішнім виглядом. Він хоче, щоб зупинити розмову з нею. Не довге тому, Олег і у мене була боротьба над цим.



Моя мати-на-правила мене і дочка до своєї дачі. Я хотів би триматися на кілька днів. Але Олег не схожий на це, тому він дав мені ультиматум: або ми розлучилися, або я повинен почати з розгляду. Як переконувати Олега, що спілкування з колишньою матір'ю не означає нічого? Я знаю, що він просто хвилювався про мій вибух!

Неважливо, як ідеальна нова відносина з чоловіком може здатися, він не має права дарувати жінці ультимати. Особливо коли мова йде про розлучення. Ми можемо зрозуміти почуття Олега, але наша дружина повинна бути довірою.



Очевидно, що зв'язок Олени з колишньою матір'ю засноване на бажанні тримати контакт бабусі і бабуся. І здається нам, що це набагато важливіше, ніж змів і вимог нового чоловіка головного героя історії. Що ви думаєте? Що робити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное