Коли я переїхав з міста до країни, коли пандемія розпочалася.

У затишні часи Місто Для багатьох людей це був привабливий варіант. І якщо бажання переїхати людину раніше, то тепер він має додаткові аргументи на користь його плану. Але вам не доведеться розчарувати?

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом жінки, які вирішили виконати довге мрія. Вона залишила свою тісну, але затишну квартиру міста, щоб жити в заміському будинку, що вона була спадщина від її бабуся. Однак результат був несподіваним.



Переміщення з міста до с. "Уже через рік тому, як спорна ситуація почала гірше, я вирішив діяти." Моя бабуся подарувала мені невеликий будинок в с. Старі, але досить гідні і сильні. Є вода в с. та, звичайно, електрика. Навіть в інтернеті доступно. Я провів місяць і половину села щороку. І я дуже сподобалося, що час. Я не хочу залишити, пише Марія.



«Основний рік я відреставрував, тому не було нічого, щоб тримати мене в місті. Я зважився все і вирішив рухатися. Причини були просто: місто не було, брудно, пилосос, і я втомився від нього. Крім того, на ділянці можна вирощувати майже все. Це свіжі, спокійні, спокійні. Також можна зробити садівництво і садівництво. Це всі переваги, де ви шукаєте.

Я закінчив переїзд до села. Квартира була орендована через агентство, де працює старий друг. Я хотів пройти протягом трьох років, але довіряв її досвід і пройшов тільки на рік. Я дуже вдячний за цю пораду пізніше.



Я був щасливим. В той час як мої колишніх колег і сусіди сіли всі замки в начинках квартири, я очищав будинок і ділянку. Прибирання снігу, закупорка розсади, фіксація паркану і вийняти сміття. Я багато часу провів в саду і саду.

Існували перші проблеми Мінуси. Після того, як місто проводилося Інтернет, щоб використовувати смартфон і ноутбук був дуже незручним. Не нормально говорити про відеопосилання, а не дивитися фільм в хорошій якості. Я не думаю, що дротовий інтернет з'явиться в селі в найближчі роки.



Друга проблема була електричною. Навіть якщо ви поставили постійну відключення з кронштейнів, які значно ускладнюють використання морозильної камери та іншої побутової техніки, вам довелося платити багато. Все через водонагрівач і електричне опалення. Векселі були дійсно коні.

Позбутися від сміття непросто. Усе село має одну ємність, зміст якої виводяться двічі на тиждень. В результаті контейнер швидко заповнюється, а місцеві жителі просто кладуть по мішках сміття. Потім собаки розтягують все, створюючи деякі божевільні мес. Взявши сміття завжди був розчаруванням. І ходити далеко.



У селі є кілька людей. Коли мій котел не вдалося в середині зими, виявилося, що для його фіксації було просто ніхто. З найближчого міста доводилося називати майстер. Звичайно, така вартість поїздки мені дуже дорого, можна було купити новий котел за цими грошима.

На літо багато людей. Вони приходять з сім'ями, з маленькими дітьми, життя кип'ятіння. Але на початку осені вони залишають. І коли я пішов, щоб ходити по першому снігу в листопаді, я був захоплений, що я був єдиним. Тексти пісень, а це означає: Немає душу або сліду навколо. Він став таким, що я побіг в будинок, розсіював всі двері і серйозно думав про те, що я повинен поставити на підвіконня.

До того, як я переїхав, я думав, що я не буде нудним. Після того, як ви можете працювати з Інтернетом і спробувати багато розваг. Але виявилося, що не просто нічого замінити звичайним людським спілкуванням. Я повернувся до міста. Я вирішив, що я не залишаюся в будинку знову. Так, я йду в літо, як завжди. Але на зиму нічого робити в с. Марія сказала.

5 999 р.

Це життєздатність, яка рухається з міста до країни не відповідала очікуванням пансіонату. Ймовірно, що Марія переїхала тут самостійно. І без сусідів в маленькому селі, життя, мабуть, особливо важко. Або зробив жінку ще однією помилкою? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное