Як провести пальмова неділя

Як швидко лякати! Сьогодні, подивившись на календар, я впевнений в цьому. Здається, що марш нещодавно почався, але квітень приїжджає до кінця. У неділю, 25 квітня, буде особливий день для всіх православних християн. І це Сонячна неділяй У сім'ї це свято завжди святкується особливим трепідуванням і теплом.

За даними біблійних рахунках, в цей день Ісус прокинувся в Єрусалим на донецькі, а жителі міста радісно привітали його, як і їх заспокійливий і новий король, приймаючи пальмові гілки в руках, вони проголосили: «Осанна до Сина Давида!» блаженний, хто приходить в ім'я Господа! Осанна в найвищому рівні. «Осанна» – це вітання, що означає як привітання, так і славу за допомогу, коротку молитву, яка звучить як «Зберегти, Господи».



Пальмові гілочки є південною рослиною, в нашому регіоні недоступні, тому традиційно пальмові гілочки замінюються пальмовими деревами. лист З нирками, що роблять свій шлях до життя. Вони символізують силу життя, її перемогу над військами смерті.

Пальмова неділя святкується щорічно до Великодня. У цей день індивідуально привітати один одному, відвідувати послуги та санктифікувати гілки верби. Відпустка не тільки багата історія і велика кількість традицій і обрядів, але і заборони на певні дії.

Саме тому редакційна колегія "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, трохи знань про традиції. Сонячна неділяІ найголовніше, дії, які не можна зробити на цей яскравий день.



Видатки та заборони в неділі Пальми
  1. На Пальмівській неділі в храмі під час всього нічного сервісу закріплюють гілки верби. Традиційно верби необхідно різати перед сном. В будинку і розміщується біля ікони.
  2. Гілки верби повинні стояти в будинку цілий рік, захищаючи сім'ю від нещастя. Люди вважали, що освячений верб має чудотворну цілющу силу, яка може врятувати людей і тварин від захворювань, пошкоджень і житла від пожеж і паводків.



  3. Він також налаштований, після приходу з церковного сервісу, щоб приховати один від одного злегка і трохи з словами: «Верба збиває, збивати до сліз». Тексти пісень, а це означає: Це не мене, хто б'є. Ви не знаєте, що вели! Або, «Бурна червона, збита до сліз, здорова!» Є ознака у дітей, які харчуються нирками, стануть здоровими і міцними. Але це більш ніж знак, і це далеко від церковних каньйонів.

  4. Згідно з на замовлення, в Пальм неділю ви можете їсти рибу, ароматну їжу з рослинною олією, пити червоне вино. Заборона все ще відноситься до м'ясних і молочних продуктів.



  5. Всі роботи в цей день заборонено, Пальм Неділю є великим церковним святом, тому заборонено працювати. У всі часи господині намагалися очистити будинок і варити їжу.
  6. У пальмовій неділю жінки не повинні рукоділля: шити, в'язати, вишивка. Також необхідно утриматися від домашнього прибирання і миття. І звичайно ж, не беруться роботи в саду або саду.



  7. І в цей день всі жінки радять мінімізувати розчісування волосся, щоб не викликати неприємності.
  8. Варто пам'ятати, що чудові свята в неділі Пальми не задоволені, так як Велике Лент все ще знаходиться під час руху, тому краще провести цей день в родинному колі, в молитвах, мислити про добро, про сенс життя. Також в цей день необхідно підготуватися до найважливіших днів для християн – Святої Тижня, яка буде завершена з найсолодшим святом – Яскравим Христовим.







В цей день приписуються стрижні заповітів. Ліквідаціяй Вважається, що якщо покласти гілки на голову ліжка, вона збереже людину, особливо дітей, від захворювань на рік.

У цьому відео ви можете почути проповідь Архієста Андрея Ткачева, присвяченого неділі Пальми.

про:blank

19 квітня 2019 року в понеділок відбудеться День Святого Валентина. Пропонуємо Вам ознайомитися з цікавим способом прикраси яєць за допомогою техніки декупажу. Навіть ви можете зробити це!



Я також хочу сказати кілька слів від себе. Не забувайте, що деякі звичаї позбавлені загального сенсу. Головне в цей день (як і в будь-якому іншому) – подарувати світлий і хороший, не відходити енергію на негативний, малювати натхнення в собі і в усьому світі, щоб уникнути злих думок і знебоїв.

Я бажаю тебе краще. святой Не забудьте розповісти друзям про цю статтю. Ці поради корисні і актуальні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное