Сальма Хайке секрет краси

Мексиканська актриса Salma Hayek визнаний одним з найбільш привабливих жінок на планеті. Загортання зовнішнього вигляду і дуже апетитні форми завжди відрізнялися від типових американських красунь. Сальма є одним з тих жінок, які виглядають мало про свій реальний вік. Зараз вона 52 років, хоча не більше 35-40 років.

Але сам актриса визнає, що вона не завжди виглядає 100%, особливо після того, як вона вийшла 50 років.

р.

ДепозитФотогалерея

Актриса допускає, що єдине, що мотивує її виглядати розкішно не натовпи шанувальників, не потенційні контракти, але її коханий чоловік, Франчуа Піном. Редакція "Сайт" розповість вам про джерело натхнення Сальми Хайке, щоб виглядати красиво, а також її небанал секрети краси і молодій Актриса точно знає багато про догляд за обличчям і тілом, адже вона навіть створила свою лінійку продуктів шкіри.

Красивий, жіночний, впевнений, яскравий, привертаючи увагу. Як виглядає вона? Ви можете подумати, що причина - це краса пострілів і грамотних дієтологів. Але за Саломі реальність досить відрізняється.

Щоб виглядати красиво, жінка потребує джерела натхнення. Для акторки, це любов чоловіка: «Що я думаю, чому б я виглядав добре? Я 52, маю чоловіка... І тоді я розумію, що я тільки добре шукаю чоловіка, тому що я не хочу його втратити.

, Україна

ДепозитФотогалерея

Я сказав йому, що я не можу піти на захід з кучерявим волоссям. У відповідь він сказав, що це мій зест, який підходить мені дуже, тому що я заряджу - моя енергія виходить через моє волосся. Це любов, що дає їй іскру в очах і прагнення бути красивим. Звичайно, немає секретів, щоб піклуватися про себе.



ДепозитФотогалерея

«Найбільш важливе правило догляду за шкірою завжди мити обличчя перед сном. Якщо я не застосовувався макіяж протягом дня, то для мене достатньо мити з м'якою піною з екстрактом ромашки, але якщо я був барвником, то змивається косметика тільки з гідрофільною олією. Руле номер два: Не промийте обличчя будь-яким засобом вранці.

Під час сну шкіра відновлює те, що було втрачено протягом дня – ph-баланс, необхідний жир, колаген. Що мій бабуся навчив мене. Просто промийте водою і нанесіть денний крем. Оцінити простоту у всьому, акції актора. Якщо у вас є жирна шкіра і ви турбуєте, що без тоніки і миття обличчя буде дуже блискучим, протерти шкіру кубом льоду (але це не підходить для шкіри з пуперозом).



ДепозитФотогалерея

У догляд за обличчям Сальма досить консервативна. На її думку, шкіра не може бути перевантажена ввечері, тому вона використовує натуральні косметичні засоби. Вона навіть створила власну лінію засобів догляду за шкірою. Вона також радить робити масаж обличчя ввечері. І перевірити ефект крему, досить нанести його на шкіру перед летінням в літаку або перед відвідуванням офісу з кондиціонером або опаленням. Якщо після декількох годин шкіра в хорошому стані, то вона підійде.



ДепозитФотогалерея

Salma Hayek завжди приймає душ або ванну ввечері, щоб мити негативність і бруду дня. До цього вона любить масажувати тіло сухою щіткою - це процедура значно покращує мікроциркуляцію крові і відшаровує відмерлих клітин, а також слугує хорошою профілактикою не тільки целюліту, але і варикозних вен. Час від часу актриса також відвідує тайський масаж.

р.

ДепозитФотогалерея

Сальма приділяє особливу увагу її волоссі. Вона ніколи не змінила колір радикально, і тепер вона просто розфарбовує її сіре волосся. Вона говорить, в короткі всі жирні продукти добре для волосся. Ви можете принаймні покласти соус guacamole, і це буде добре. Я серйозний. Застосувати авокадо або - вірити його або не - майонез. Для блиску актриса радить полоскати волосся яблучним оцтом.

186569 р.

ДепозитФотогалерея

Salma Hayek вважає, що краса повинна підтримуватися зсередини, тому є деякі хитрості в її раціоні. «Я часто варила кістковий бульйон — він звучить знежиренням, але що робити. Я додаю столову ложку яблучного сидру на чашку бульйону і пити цю суміш щодня. Має багато колагенів, протеїнів і мінералів, добре для здоров'я і допомагає підтримувати молоді.

Я не хочу використовувати ботокс, який я боїться. Я намагаюся регулярно пити моркву і яблучні соки, але тільки свіжо вичавлені, не купили. Крім того, я нехтую здоровими жирами. Наприклад, я пишу мигдальне молоко – це дуже корисно, в тому числі для шкіри. й

Р



Salma Hayek надає можливість насолоджуватися інтенсивним макіяжом. Але не в плані яскравих губ або очей, але в плані кількості продуктів. Вона консультує з використанням світлих текстур, які можна шарувати і не отримати ефект маски. І вона також консультує всіх жінок, щоб опанувати контури, тому що через правильне затемнення і освітлення обличчя, ви легко зможете отримати молодше 10 років.





І не забудьте про рум'яна, якщо ви не хочете бути як зомбі: «Добрий макіяж – це той, хто не зловить очей інших». Якщо ви ще не знайшли свого рум’яного кольору, відкрийте рот і звертайте увагу на колір слизової оболонки. Ваш вибір Головне - ретельно вимити макіяж ввечері.

Вона не завжди має достатньо часу для вправ, тому вона використовує кожну хвилину, щоб зробити вправи. Вона може скуштувати при щітці її зубів, або виходити на джгут за межами будинку або готелю вранці. І ще цікаві поради: Я не сходжу сходи звичним способом, я зроблю його з спиною вперед - вона змінює форму і покращує грат. Не витрачайте хвилину!



ДепозитФотогалерея

Salma Hayek також підкреслює, що жінки повинні відчувати себе щасливим, щоб бути молодими: Я люблю їжу і вино. Не модно, але це точно для мого настрою. Я щасливий, коли я їсть. Я вже багато років, але я не користуюсь ботоксом. І ви знаєте, чому? Що я їсть нормально! Я їсть жир, овочі, це! Якщо ви навчаєте багато і з'їсти трохи, ваша шкіра швидко втратить тонус, починайте до віку. А що? Ви відчуєте нещастя. й

Так живе з насолодою, але з розумом. Потім ваша шкіра з'явиться тільки від зморшок від посмішки, які додадуть тільки чарівність, а не віку. Кожна жінка має свої улюблені продукти для догляду за шкірою та ефективні вправи, але вони ніколи не дадуть очі блиску або наповнять жіночу енергію.

Ми також говорили про секрети краси Penelope Cruz.

Повідомляємо нас в коментарях, які надихають вас красивими. Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное