Як правильно заохочувати людину

У житті кожної людини настає момент, коли ви хочете стати слабкими протягом принаймні моменту і залити душу до когось. Це нормальна реакція людини на стрес, проблеми та проблеми життя. Тим не менш, ця розмова тільки гірше.

171994 р.



Уявіть, що ви розповідаєте людину про свій внутрішній досвід і труднощі, вилити душу, і у відповідь ви отримаєте повністю банальну відповідь. Після цього я не хочу говорити більше... Щоб уникнути таких ситуацій, редакційна колегія "Сайт" Я збираю для вас 8 фраз, які не хочуть чути від співрозмовника. Вивчення мистецтва діалогу.

Як забрати людей
  1. "Це божевільна океї."
    З яких причин багато людей думають, що це найкращий. свінгери Вони хочуть поставити його в будь-який діалог. Але це практично найбільш банальний диктус всіх існуючих. Послухайте це, співрозмовник подумайте, що ви просто хочете швидко закінчити розмову і ви не зацікавлені в прослуховування. Якщо ви дійсно не хочете, то вам не варто сказати, що. Особливо неприпустимо, якщо людина відчуває втрату. Так, в якийсь день все буде дрібним (хоча це таке поняття, але зараз він не добре і потребує, щоб впоратися з ним. Це найкраще запропонувати свою допомогу, експрес-симпатія або просто мовчати і слухати людину.





  2. "Чому нічого не можна зробити..."
    Ця фраза може зробити людину гірше, вона надихає такого розпаду, який не допоможе консолідації. Якщо людина говорить вам про свою проблему, то він не готовий його пройти і приймати його. А потім ви сказали йому, що потрібно переїхати і нічого не можна зробити. Це дратує. Якщо ви зрозуміли, що це дійсно нічого робити в такій ситуації, спробуйте не нагадувати вам це знову. Так само буде з людиною, нехай він говорить.





  3. «Це буде проходити».
    Коли, у відповідь на відверту монологу людина чує деяку баналість, як «часні загибки», «це пройде», тільки викликає подразнення. Всім відомо, що всі погані паси і забуті з часом, але ми живемо зараз і в даний момент ми відчуваємо неприємні почуття. У особистому та емоційному діалогі краще утриматися від таких фраз. Намагайтеся сказати щось своє, щоб співрозмовник відчував, що ви послухали його.

    447250 р.



  4. Забудьте його!
    Висловлення, яке визначає все, що людина сказав вам. "О, приїжджайте, чи буде більше." Чи будуть люди, які б вони? Якщо ви не можете приїхати з розчином, то принаймні слухайте, висловіть симпатію і підтримку. Це покаже вашу участь, і людина буде відчувати, що він важливий для вас.





  5. «Це проблема? І ось я.
    Деякі люди думають, що це слово приносить вам ближче до співрозмовника. Але це точно навпаки. Коли ви починаєте говорити про себе у відповідь, здається, що ви хочете змінити розмову. По-перше, це виховання, тому що людина хоче поділитися своїм досвідом, і в кінці чуть про ваших, і по-друге, вона виглядає як морально, вони говорять, але тоді я зробив це, і ви не можете. Люди просто опиняться і відчуєте степід. Він говорить, і тільки потім поділиться своїм особистим досвідом, якщо співрозмовник хоче.

    7064981



  6. "Це гірше."
    Це слово схоже на попередній. Так люди намагаються заохочувати і пристосувати, і в кінцевому дефіциті, що відбувається. І знову ця фраза є дратує і робить зрозуміло, що його проблеми не важливо для вас. Навіть гірше, якщо ви намагаєтеся розповісти історію, в якому хтось може легко подолати ті ж труднощі. Ви не помилитеся, якщо ви думаєте, що це мотивує вас. Ні, що ви відчуваєте себе, тому що хтось зумів піти через щось інше, і ви не можете впоратися трохи деталі.

    р.



  7. "Сторінка повинна думати."
    Найгірше, що ви можете зробити, коли хтось говорить вам щось, щоб викинути їх. фрази «і и я розповіли тебе», «зробили думав перед...» тільки посилює ситуацію і підсилює людину. Якщо ви можете допомогти вирішити проблему, припустимо, як це зробити. Дискусії, підтримка, але не відлягати людину за все, він вже поганий.

    р.



  8. "Це всі мої помилки."
    Але не потрібно повністю виправдати людину, якщо видно очевидні помилки. Якщо ви не можете приховати правду. Якщо ви бачите, що один невірно невірний, то краще вказувати його помилки, ніж просто погодитися з ним. Щодня він усвідомить реальну ситуацію і буде сердитися, що ви не відкрили очі на що відбувається. Краще акуратно відмітити помилки людини. Побачити його на боці будь-якої точки, і ви просто намагаєтеся поліпшити своє життя.







Аніміарські фрази, не вони? Всім не менше, ніж один раз в житті чути або сказали самі. Але краще забути і ніколи не повторювати їх знову. Не легко зачепитися і затишти людину, але іноді краще залишатися мовчним, ніж сказати банальні і зношені фрази, з яких немає ніякого використання.

Мистецтво діалогу – тонке. Вам необхідно навчитися вибирати слова, які не зашкодять або болять почуття співрозмовника. Наприклад, нещодавно ми сказали вам, які фрази не повинні пускати безплатно.

Про те, що 10 фраз в будь-якому випадку не варто сказати чоловіка.

Якщо бесіда була неправильною, вона повинна бути терміново припинена. Ми поділилися 6 фраз, які допоможуть вам закінчити будь-яку неприємну розмову.

Які слова ви обираєте для комфортних друзів і сім'ї? Поділіться своїм життям хакі в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное